Ana SayfaNasıl yapılır?iPhone 6 sim kart nasıl takılır?

iPhone 6 sim kart nasıl takılır?

- Advertisment -

2014’ün eylülünde piyasaya çıkan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen iPhone ile ilgili en çok sorulanlardan biri de telefona sim kartın nasıl takılıyor olduğu. Resimli anlatım aracılığıyla iPhone 6’ya nasıl sim kart takacağınızı öğrenebilirsiniz. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinde gerçekleştirebileceğiniz sim kart takma ve çıkarmanın aşamalarını öğrenmek için adımları uygulayın.

iphone-6-nasil-yapilir-sim-kart-takma-3

Telefon sim kart yuvası nasıl çıkarılır?

  • Öncelikli olarak telefonun yan tarafındaki Sim Kart yuvasına ataş batırın.
  • Sim kart yuvasını kendinize doğru çekin.

iphone-6-nasil-yapilir-sim-kart-takma-4

Nasıl takılır?

  •  Sim kartı takmak için mikro sim karta sahip olmalısınız. Eğer standart boyutta bir hatta sahipseniz iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a takmak için hattı kırdırmanız gerekiyor.
  • Sim kartı SIM- Kart yuvasına yerleştirin ve itin.

iphone-6-nasil-yapilir-sim-kart-takma

iPhone 6 veya iPhone 6 Plus sim kart takma ile ilgili üstesinden gelemediğiniz sorunları veya problemleri yorum bölümünde dile getirebilirsiniz.

- Advertisment -

4 YORUMLAR

  1. Yeni iphone 6 aldım sim kartınıda 5s de kullanıyordum 6 ya taktım ilk önce sorun olmadı çalışıyordu yinede çalışıyor ama sim kartı yuvası biraz geliyor ama çıkmıyor içinde yuvadan çıktığını zannediyorum sizcede öylemedir ? Cevabı e maileme atın lütfen

    • Emir bey mail adresiniz nedir? iPhone sim kart hatası genelde kesilmiş sim kartlarda yaşanıyor. İphone sim kart takıp çıkartırken daha önceden kesilmiş olan sim kartın yıpranmış kenarları hata almanıza neden oluyor. Bunun için hangi operatörü kullanıyorsanız sim kartınızı iPhone 6’ya uyumlu şekilde değiştirmenizi tavsiye ederim.

  2. Sim kart yuvasını kutunun içinde verilen aparatla çıkarmaya çalıştım ancak iyice bastırmama rağmen açılmadı. Bir tuş gibi bir şey mi hissetmemiz gerekiyor? Ben hissetmiyorum da ne yapmam gerekiyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -