Ana Sayfa Etiketler Müşteri hizmetleri

müşteri hizmetleri ile ilgili içerikler.


Bimcell (Mobil) müşteri hizmetleri direkt bağlanma

BIMCell, Turk Telekom altyapısını kullanan ve ülkemizde avantajlı tarifeleriyle hatrı sayılır kullanıcıya sahip operatörler arasında yer almaktadır. Bimcell’in de diğer operatörler gibi müşteri hizmetleri altyapısı bulunmaktadır ve kullanıcıların sorunlarına çözüm üretmek adına hizmet vermektedir. Ancak çoğu kullanıcı Bimcell müşteri temsilcisi ile görüşme yapma sorunu yaşamakta ve bağlantı sağlanamamaktadır. Bu yazımızdan yararlanarak Bimcell müşteri hizmetleri bağlanma sorununu aşabilirsiniz. 2019 yılında müşteri hizmetlerine direk bağlanma kısayolu için aşağıdaki adımları uygulayın.

BimCell müşteri hizmetleri numarası 444 551 0 şeklindedir. Kullanıcılarına kampanyalar, ödeme, bağlantı problemi ve diğer pek çok konuda bilgilendirme yapıyor. Gerek otomatik yanıt sistemi gerekse müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme sonucunda kişiler bilgi sahibi olabiliyor. Ancak kimi zaman bağlantı güçlüğü ortaya çıkmakta. BimCell abonelerinin müşteri temcilsiyle bağlantı kurması uzun sürebilmektedir. Bunun yanında sesli yanıt sisteminin çeşitli alt başlıklara yönlendirmesi sonucunda kafa karışıklığı ortaya meydana geliyor. Tüm bu olumsuzlukları aşmak için Bimcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yolu bulunuyor.

Bimcell müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki arama butonunu kullanarak ilgili operatöre arama gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı tıkla ara özelliğine sahiptir. Bimcell iletişim numarası hem bireysel hem de kurumsal firmalar için ortaktır.

tıkla ara: 444 551 0

Bimcell (Mobil) müşteri hizmetleri direkt bağlanma 1
bimcell müşteri hizmetleri numarası

BIMCell müşteri hizmetleri direk bağlanma

Temsilci ile görüşme yapabilmek için aşağıda belirtilmiş olan kısayolların kullanılması gerekir. İlgili numaranın tuşlanmasının ardından tuşlama anına gelinceye dek bekleyin ve yapacağınız her tuşlamadan sonra birkaç saniye bekleyin.

 • Telefon arama ekranını açın.
 • 444 551 0’ı tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi devreye girdiğinde 0’ı tuşlayın.
 • Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekleyin.

BIMCell müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Bimcell kullanıcılarına en üst düzeyde ve memnuniyet oranı yüksek hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Buna rağmen önceden belirttiğimiz üzere iletişim kurmada sorunlar ortaya çıkabilmektedir. 1 dakikada bağlanılması gereken temsilciye bazen dakikalarca ulaşılamamaktadır. Bu problemlerin birden fazla sebebi bulunmaktadır. BIM müşteri temsilciliği mesai saatleri dışında daha az çalışanla hizmet vermektedir. Mesainin dışında arama yapmanız erişimde sıkıntı yaşamanıza yol açabilir. Bunun yanında bağlanan sayısının fazla olması da beklemenize sebep olabilir.

Yazdıklarımız beklentinizi karşılamadı mı? Yorum bölümünde şikayetinizi veya isteğinizi bizimle paylaşın.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Turkcell Superonline ülkemizde hizmet veren en köklü ve altyapısı en gelişmiş internet ağına sahip platformlar arasında yer almaktadır. Özellikle fiber ve hızlı internet alanlarında kendini kanıtlayan ve kullanıcı sayısını günden güne arttıran Turkcell SuperOnline farklı kampanyalarla, cazip tekliflerle şimdilerde çok daha fazla insana ulaşmaktadır. Fiber internet, ADSL, yalın internet, Turkcell TV ve çeşitli hizmetleri bünyesinde barındıran Turkcell Superonline müşteri hizmetleri noktasında da kapsamlı çözümler üretmektedir. Fakat Superonline müşteri hizmetleri bağlanma sorunu ortaya çıkmakta ve kullanıcılar erişim sağlamakta güçlük yaşamaktadırlar. Peki Turkcell Superonline müşteri hizmetleri direk bağlanma adımları için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak 2019 yılında müşteri temsilcisine hemen bağlanma ve hızlı görüşme yapmanın yolunu öğrenebilirsiniz.

İnternet servis sağlayacıları en çok bağlanma noktasında sorun yaşatmakta ve bazı şikayet sitelerinde konu ile ilgili çok sayıda başlık açılmaktadır. Kullanıcılar Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarasını çevirdiğinde sesli yanıt sistemi tarafından yapılan yönlendirmelere rağmen uygun departmanla görüşme sağlayamamakta ve işlemlerini gerçekleştirmekte problem yaşamakta. Müşteri hizmetlerine en çok ödeme sorunları, internet bağlantı erişim sorunu, taahhüt bilgisi sorgulama, cezalar hakkında bilgi alma, internet açtırma noktasında danışılmaktadır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işlemlerin sağlanması uzun sürebilmekte veya kullanıcılar hatta temsilciye bağlanmak için boş yere bekleyebilmektedir. Bu problemin önüne geçmeniz mümkün. Aşağıdaki adımları takip ederek sesli yanıt sistemini aşarak hızlı ve kolay biçimde müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Turkcell SuperOnline müşteri hizmetleri numarası

Turkcell SuperOnline numarası 2019 yılında da aynıdır. Aşağıdaki numaraları kullanarak iletişim kurmanız mümkün. Turkcell kurumsal ve bireysel olarak iki tipte hizmet vermektedir. Herhangi bir iş yeri interneti sahibi değilseniz bireysel numarayı tuşlayın. Arama bağlantısı tıkla ara desteği sunar.

tıkla ara: 0850 222 1 ​​​222

Turkcell SuperOnline müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

Müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilmek için bazı tuşları kullanmanız ve belli bir kombinasyon oluşturmanız gerekmektedir. Aşağıdaki yönergeleri takip edin ve sizden istenilenleri gerçekleştirerek direkt olarak bağlanmayı sağlayın.

 • 0850 222 1 ​​​222 numarayı tuşlayın.
 • 1 tuşuna basın.
 • Hizmet numaranızı girin.
 • 6 rakamını tuşlayın.
 • Kısa süre içerisinde temsilciye bağlanacaksınız.

Turkcell SuperOnline müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Turkcell internet desteği noktasında kullanıcılarına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yani yaşadığınız probleme karşılık dilediğiniz saatte Turkcell Superonline ekibine ulaşmanız mümkün. Turkcell mesai saatlerinde tam kadro olarak hizmet verdiğinden bağlanmanız daha kolay olacaktır. Fakat hafta sonları ve mesai saatleri dışında yapacağınız aramada temsilciye bağlanmanız zun sürebilir. Bunun yanında ülke genelinde meydana gelen internet sorunları nedeniyle hattaki aşırı yoğunluk da bağlanmanızı geciktirecektir. Müşteri hizmetleri bağlanmanın uzun sürmesinin önüne geçmek için direkt olarak bağlanma yöntemi bulunmaktadır. Bunun dışında bahsettiğimiz durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Firma ile yaşadığınız sorunların kalıcı olarak çözümlenmesi için şikayet oluşturabilirsiniz.

Superonline müşteri hizmetlerine bağlandınız mı? Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

VakıfBank müşteri hizmetleri direk bağlanma

VakıfBank, 1954 yılında kurulan ve Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük banka kuruşları arasında yer almaktadır. Devlet kamu bankası olan VakıfBank müşterilerinin tüm işlemlerini çözmeye yönelik ATM, şube, online işlemler ve internet bankacılığı üzerinden hizmet vermektedir. Bunun yanında VakıfBank da diğer bankalarda olduğu kullanıcıların problemlerini halletmek ve işlemlerini gerçekleştirmeleri amacıyla müşteri temsilciliği üzerinden hizmet vermektedir. Ancak kimi zaman yoğunluktan dolayı temsilciye bağlanmak uzun sürebilmektedir. Peki müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmak gerekiyor?

VakıfBank, müşteri temsilciliğini aramanız durumunda kredi kartı ve banka kartı işlemleri, kredi talebi, kredi sorgulama ve kredi onayı, kredi kartı ve fatura borcu ödemesi, kayıp ve çalıntı kart bildirimi, kampanyalar ve faizler hakkında bilgilendirme ve daha pek çok noktada hizmet sağlamaktadır. Tüm bu saydığımız işlemleri müşteri temsilcisi ile görüşme yaparak halletmek ve direkt bağlantı kurmak için bir yöntem bulunmaktadır. Bu yazımızdan yararlanarak Vakıfbank müşteri hizmetleri kodunu öğrenebilirsiniz.

VakıfBank müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki buton içerisinde bulunan numarayı kullanarak VakıfBank temsilciliği ile görüşme yapabilir veya numarayı rehbere kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tıkla ara fonksiyonu için numaraya dokunun.

tıkla ara: 0850 222 0 724

VakıfBank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019

VakıfBank’ın müşteri hizmetlerine hızlı ve kolay biçimde 2019 yılında bağlanmak için izlemeniz gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Aşağıdaki yönergeleri takip ederek yapacağınız tuşlamalarla kısa sürede temsilciye bağlanmanız mümkündür.

 • 0850 222 0724 numaralı müşteri hizmetlerini tuşlayın.
 • Sesli yanıt sisteminin karşılamasının ardından 2’yi tuşlayın.
 • Sinyal sesiyle birlikte tekrar 2 rakamını tuşlayın.
 • Son olarak 7 rakamını tuşlayın.

Müşteri temsilciliğine direkt bağlanmanın yolunu artık biliyorsunuz!

VakıfBank müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

VakıfBank telefon numarasının sonundan da anlaşılacağı gibi ilgili numaradan müşteri hizmetlerine 7/24 saat ulaşılabilmektedir. Ancak mesai saatleri dışında temsilcilikle iletişim kurmak zorlaşmaktadır. Hafta sonları ve 08:00 – 17:00 saatleri dışında yoğunluklar meydana gelmekte ve işlem yapmak için kullanıcılar uzun süre beklemektedir. Bunun yanında müşteri temsilcisine ihtiyaç duyulmadan halledebilecek işlemler var olmasına rağmen gereksiz aramalar yapılması geri dönüşü zorlaştırmaktadır.

VakıfBank ile iletişim kurmak için mesai saatleri içerisinde bağlanmak şansınızı arttıracaktır. Buna ek olarak yanlış yönlendirmelerden kaçınmak ve temsilciye hızlı bağlanmak için de direkt bağlanma kodunu uygulamak işinizi kolay hale getirecektir.

VakıfBank müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlandınız mı? Düşüncelerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Enpara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Enpara, 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulan ve ülkemizde faaliyet gösteren bireysel bankacılık sistemidir. Enpara transfer işlemlerinin düşük tutarlı olması ve hızlı havale/eft seçenekleriyle Türkiye’de en çok tercih edilen bankacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Enpara kullanıcıların ihtiaçlarına çözüm bulmak ve ihtiyaçlarını gerçekleştirmeleri adına mobil ve internet bankacılığı hizmetlerini sunduğu gibi müşteri hizmetleri aracılığıyla da problemlere çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Enpara müşteri hizmetlerine bağlanmak kimi zaman zor olduğundan bu yazımızda Enpara temsilcisiyle direk iletişime geçmenin yolunu aktaracağız.

Enpara müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi üzerinden kullanıcıları yönlendirmekte ve ilgili menü üzerinden kullanıcıların işlemlerini gerçekleştirmektedir. Otomatik olarak çözülemeyen işlemler neticesinde ise müşteri temsilcisine bağlamaktadır. Ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak müşteriler için zor olabildiği gibi sesli yanıt ile yapılan yönlendirmeler sağlıklı olmamaktadır. Bu noktada internet kullanıcıları “Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını” aramaktadır. Bu noktada aşağıdaki adımları uygulayarak Enpara temsilcisiyle görüşme yapmanız mümkündür.

Enpara müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki Enpara arama numarasını kullanarak hızlı arama gerçekleştirebilir, numarayı rehberinize ekleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri para transferi, kart çıkartma ve yenileme isteği, hesap oluşturma, kayıp/çalıntı kart bildirimi ve daha pek çok noktada istekleri gerçekleştirebileceğiniz platformdur.

0850 222 36 63

Enpara müşteri hizmetleri direk bağlanma

Enpara müşteri temsilcisiyle görüşme sağlamak ve direkt olarak bağlanmak 2019 yılında oldukça kolay bir yolla gerçekleştirilebilir. Bunun için aşağıdaki talimatları yerine getirin.

 • 0850 222 36 63 numarayı tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi çıkınca herhangi bir tuşlama yapmayın.
 • Böylelikle tuşlama yapılmadığından temsilciye otomatik olarak bağlanmanız mümkün hale gelecektir.

Enpara müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Enpara kullanıcıların taleplerini gerçekleştirmek ve çözüme ulaştırmak maksadıyla 7/24 saat hizmet veren bankacılık kuruluşları arasında yer almaktadır. Mesai saatleri içerisinde Enpara temsilcisine bağlanmak yoğunluktan kaynaklı olarak uzun sürebilir. Yukarıdaki direkt bağlanma adımları bağlanma sürenizi kısaltabilir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB, 1927 yılında kurulan ve günümüzde faaliyet gösteren köklü bankalar arasında yer almaktadır. TEB müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubede hizmet verdiği gibi bunu müşteri temsilciliği aracılığıyla da yerine getirmektedir. Kimi zaman 0850 200 0 666 numaralı TEB müşteri hizmetleri üzerinden işlem gerçekletirmek zor olabilmekte ve kişiler temsilciyle görüşme sağlamak için uzun süre beklemektedir. Peki bunu aşmak ve TEB müsteri hizmetlerine direk bağlanmak için 2019 yılında hangi yöntemi uygulamak gerekiyor?

TEB müşteri hizmetlerini arayarak pek çok bankacılık işleminizi yerine getirebilirsiniz. Temsilci ile halledebilecekleriniz arasında kredi kartı ve banka kartı işlemleri, kredi onayı, kredi sorgulama ve hesaplama, kredi kartı borç ödeme ve fatura ödeme, kayıp/çalıntı kart bildirimi ve diğer işlemler yer almaktadır. Bunları halledebilmek ve TEB Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sitemizde yer alan adımlardan yararlanabilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

TEB temsilcisiyle görüşme sağlamanın basit ve kısa bir yolu bulunmaktadır. Bazı tuşlamalar yaparak temsilciye bağlanmak mümkündür. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

 • 0850 200 0 666 numarayı tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi karşılamanın ardından 3 rakamını tuşlayın.
 • Sonra açılan menüde 1 tuşuna basın.
 • Temsilciye bağlanmak için 1 tuşuna basın.
 • Gerekli olması durumunda tekrar 1 tuşuna basın.

Sıra olmaması durumunda sesli yanıt sisteminin ardından temsilciye bağlanıp görüşme yapmanız bu işlemlerle mümkündür.

TEB müşteri hizmetleri numarası

TEB 0850 ile başlayan numara üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Aşağıdaki numarayı kullanarak arama yapma ve rehbere kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

0850 200 0 666

TEB müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

“TEB müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, çok uzun sürüyor.” şeklindeki şikayetlere karşın açıklamada bulunmak gerekirse müşteri hizmetlerine bağlanan müşteri sayısının fazla olması sebebiyle dönüş yapmak sorun olmakta veya kullanıcılar uzun süre bekleme kuyruğunda yer almaktadır. Yapılacak işlemlerin yarıdan fazlası bireysel olarak halledibilecek işlemler olmasına karşın temsilcilikler gereksiz aramalarla meşgul edilmektedir.

TEB müşteri temsilciliği 7/24 saat hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde hizmet veren temsilcilik sayısı fazladır ve geç saatlerde arama yaptığınızda ise bağlanan kişi sayısı az olmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak arama yapmak bağlanma sorununuza ufak da olsa çözüm üretebilir.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Odeabank, Türkiye’ye 2012 yılında giriş yapan özel bankalar arasında yer almaktadır. Müşterisini her ne kadar geçen zamanda arttırmış olsa da Odeabank müşteri hizmetleri desteği noktasında sorun olabilmektedir. Kullanıcılar mobil ve internet bankacılığı, şube ve ATM üzerinden işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi Odeabank’a müşteri hizmetleri servisi üzerinden de ulaşabilme imkanına sahipken temsilciyle görüşme yapmak bazen sorun olabilmektedir. Peki bu noktada müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak ve direkt görüşme yapmak için hangi yolun izlenmesi gerekiyor?

Odeabank müşteri hizmetlerini kullanarak kullanıcılar para yatırma ve transfer işlemleri, kredi, kredi kartı başvurusu, başvuru sonucu, kayıp veya çalıntı kart bildirimi, bilgilerin güncellenmesi, borç ödeme veya fatura ödeme, şifre işlemleri, internet veya mobil bankacılık işlemleri ve diğer noktalarda işlemlerini yerine getirebiliyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz üzere 2019 yılında Odeabank müşteri temsilcisine bağlanmak zor olabiliyor. Neyse ki müşteri temsilcisine direk bağlanma yolu bulunuyor.

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Odeabank temsilcisiyle iletişime geçmenn pek çok yolu bulunuyor. Yapacağınız işleme göre ilgili departmanın müşteri temsilcisiyle görüşme sağlamanız mümkündür.

 • 0 850 222 84 44 numaralı OdeaBank müşteri hizmetlerini tuşlayın.
 • Kayıp/çalıntı kart işlemleri için 1’i tuşladığınızda direk operatöre bağlanırsınız.
 • Bankacılık işlemleri için 2’yi tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
 • Şifre işlemleri için 3’ü tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
 • İnternet bankacılığı için 4’ü tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
 • Odeabank kampanyaları ve avantajları için 5’i tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
 • Banka hakkında bilgi almak için 0’ı tuşlayın.

Odeabank müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki bilgileri kullanarak Odeabank müşteri hizmetlerini arama ve rehbere kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Telefondan arama yapmak için numaraya dokunun.

0 850 222 84 44

Odeabank müşteri hizmetleri bağlanma sorunları

Odeabank 7/24 saat hizmet veren bankacılık kuruluşları arasında yer almaktadır. Yani kullanıcılar dilediği saatte temsilci ile görüşme gerçekleştirebilmektedir. Ancak yoğunluk sebebiyle müşteri temsilciliklerinin tümünün dolu olması neticesinde bağlantı kurmak uzun sürebilmektedir. Bu noktada temsilciyle görüşme sağlamak için mesai saatleri içerisinde arama yapmak işinizi kolaylaştırabilir. Bunun yanında hızlı bağlantı kurmak için yukarıdaki direk bağlanma adımlarını uygulayın.

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halkbank, 1933 yılında orta ve küçük büyüklükteki işletmecilere kredi vermek amacıyla kurulan, günümüzde geniş çapta müşteri ve hizmet ağına sahip kamu bankasıdır. Halkbank internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubelerde kullanıcıların işlemlerine yerine getirdiği gibi ek olarak müşteri hizmetleri temsilciliği üzerinden ihtiyaçları karşılamayı ve görevlerini yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak pek çok Halkbank müşterisi için sorun olabilmekte ve yoğunluktan dolayı bağlantıda gecikmeler yaşanabilmektedir. Peki 2019’da Halkbank müşteri hizmetlerine daha kolay yoldan, direk bağlanmanın bir yolu var mı?

Halkbank müşteri hizmetleri üzerinden EFT, havale gibi para transferleri, kredi ve banka kartı işlemleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri, bilgi güncelleme, kredi talebi ve kredi sonucu öğrenme, fatura ödeme ve diğer çeşitli noktalarda işlemler gerçekleştirilebilir durumdadır. Fakat belirtildiği üzere bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için müşteri temsilcisiyle görüşme yapabilmek gerekiyor ve bağlantı kurmak zor olabiliyor. O halde Halkbank müşteri temsilcisine direkt bağlanma için hangi kodun girilmesi veya tuşlamanın yapılması gerekiyor?

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Halkbank müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek diğer pek çok bankaya kıyasla daha kolay olabilmektedir. Aşağıdaki adımları uygulayarak temsilci ile direkt ve kolay biçimde kontak kurmanız mümkündür.

 • Halkbank’a ait olan 444 04 04 numarayı tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi sizi karşıladıktan sonra 0’ı tuşlayın.
 • Sırada kullanıcı olup olmamasına göre temsilciyle bağlantı sağlanacaktır.

Halkbank müşteri hizmetleri numarası

Halkbank kullanıcıların ulaşabilmesi ve telefondan arama yapabilmesi amacıyla aşağıdaki numarayı kullanmaktadır. Arama yapmak ve rehbere kaydetmek için kutucuğa dokunun.

444 04 04

Halkbank müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Halkbank Türkiye’de en çok müşteriye sahip olan bankalar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla 7/24 saat hizmet vermektedir. Ancak mesai saatleri içerisinde temsilciyle görüşme sağlamak daha kısa sürmektedir. Bunun yanında mesai saatleri dışında ve hafta sonlarında bağlantı kurmak beklenenden uzun sürebilmektedir.

Bunlara ek olarak sesli yanıt sistemini kullanarak gideceğiniz yanlış menü sebebiyle bağlanma problemi yaşayabilirsiniz. Sistem tarafından sunulan seçenekleri doğru tuşlamak gerektiği gibi bunda sorun yaşamaya devam ediyorsanız müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yöntemini tercih etmeniz işinizi kolaylaştırabilir.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

HSBC 1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren bankadır. Müşterilerine internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubelerde hizmet veren HSBC müşteri hizmetleri üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Her ne kadar HSBC bankası kullanıcıların işlemlerini halletmeleri için pek çok platformda ve ortamda çözüm üretse de müşteri temsilcisine bağlanmak sorun olabilmektedir. Kullanıcıların önde gelen şikayetleri arasında müşteri temcilsine bağlanma problemi geldiğinden, kişiler müşteri hizmetlerine hızlı ve direk bağlanma yolunu aramaktadır. Bu yazımızda bu yönteme çözüm olarak 2019 yılında direkt müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır ve müşteri temcilsiyle nasıl iletişime geçilir sorularına yanıt arayacağız.

HSBC müşteri hizmetleri üzerinden EFT, havale, para transferi, kredi kartı başvurusu ve sonucu, kayıp kart ve çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, borç ve fatura ödeme, kredi kartı şifre oluşturma, internet bankacılığı işlemleri ve daha pek çok noktada işlem yapılabilmektedir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işlemleri yapmak üzereyken müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürebilmektedir. Peki hemen ve kolayca müşteri hizmetleriyle kontak kurmak için ne yapmak gerekiyor?

HSBC direk bağlanma 2019

Aşağıdaki adımları uygulayarak yapacağınız belirli tuşlamalar ile müşteri temsilcisiyle direk görüşme yapmak mümkümdür.

 • HSBC’ya ait olan 0 850 211 0 111 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi gelince, hoşgeldin mesajının ardından 1 tuşuna basın.
 • 8 rakamını tuşlayın.
 • En son 4 rakamını tuşlayın.

Müşteri hizmetleriyle bu adımlar sonunda görüşme yapabilirsiniz.

HSBC müşteri hizmetleri numarası

HSBC müşteri hizmetleri numarası 1 tanedir ve aşağıdaki gibidir. Tıkla ara butonunu kullanarak HSBC müşteri no’yu rehberinize kaydedebilir veya arama başlatabilirsiniz.

Ara: 0 850 211 0 111

HSBC müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

HSBC, diğer pek çok banka gibi hatrı sayılır bir müşteri oranına sahiptir. Tüm bankalar gibi 7/24 saat hizmet veren HSBC müşteri hizmetlerine dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Fakat kimi zamanlarda müşteri hizmetlerine bağlanmak zor olabilmektedir. Bu saatlere mesai dışı dahildir. Mesai saatleri içerisinde yapacağınız aramalarda beklemeden bağlanma ihtimaliniz daha yüksektir.

Bunun yanında sesli yanıt sisteminde yönlendirmelerden farklı olarak yanlış menüye gitmek bağlantı sorunu oluşturabilir. Bunu önlemek için 2019’da direkt müşteri hizmetlerine bağlanma yolu yukarıdaki adımlarla denenebilir.

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma 2019

Ziraat Bankası, Türkiye’nin köklü kamu bankaları arasında yer almaktadır. 1863’ten günümüze hizmet veren Ziraat Bankası hesap ve parasal işlemlerin tümünü gerçekleştirdiği büyük bir hizmet ağına sahiptir. Mobil uygulama, web, ATM ve şubeden işlemlerinizin tümünü gerçekleştirebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerinden destek almanız mümkündür. Ancak çoğu zaman müşteri hizmetlerine bağlanmak sorun olabilmekte ve kullanıcılar için olumsuzluklara yol açmaktadır. Peki Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri direk bağlanma için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak 2019’da telefondan müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerine sahip olup kullanıcıların gerçekleştiremediği birtakım işlemlerin müşteri temsilcisiyle gerçekleştirilmesi noktasında işe yaramaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her ne kadar Ziraat Bankası müşteri temsilcisiyle görüşme imkanı sunsa da kimi zaman bağlanma sorunları meydana gelmekte ve müşteriler yoğunluk nedeniyle beklemek zorunda kalmakta. Ancak bu problemi aşmanın basit bir yolu bulunuyor ve kullanıcılar aşağıdaki adımlar sayesinde direk müşteri hizmetlerine bağlanıp şikayet, istek ve değişiklik taleplerini yerine getirebiliyor.

Ziraat Bankası direk bağlanma 2019

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayıp direkt olarak personelle iletişime geçmek mümkündür. Bunun için aşağıdaki adımları gerçekleştirin.

 • Ziraat Bankası’na ait olan 444 00 00 numarayı tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi ile karşılaştığınızda 1 rakamına basın.
 • Gelen menüde 6’yı tuşlayın.
 • Son olarak 0 rakamını tuşlayın.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi bu şekildedir. Bu yolu kullanarak dilediğiniz zaman direkt temsilciye bağlanıp taleplerinizin yerine getirilmesi isteğinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası

Ziraat Bankası’nın iletişim numarasını aşağıdaki kutucuğa tıklayarak arayabilir veya rehbere kaydedebilirsiniz.

Ara: 444 00 00

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Ziraat, Türkiye’de en çok müşteriye sahip bankalar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların problemlerine çözüm üretmek ve işlemlerini gerçekleştirmek için 7/24 saat hizmet vermektedir. Ancak kimi zaman yoğunluktan dolayı işlemleri yanıtlamak beklenenden uzun sürebilmektedir ve sıra oluşmaktadır.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak mesai saatleri içerisinde çok daha kolaydır. Bunun dışında temsilciyle iletişime geçmek beklenenden uzun sürebilir. Bu noktada yukarıdaki direkt bağlanma adımlarını gerçekleştirerek işlem sürenizi kısaltabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Akbank, Türkiye’de 1948’den beri faaliyet gösteren en büyük bankalar arasında yer almaktadır. Sabancı Holding’in alt kuruluşu olan Akbank kullanıcılar için gelişmiş teknoloji ve üst düzey güvenlik önlemleriyle en yenilikçi ve en iyi çözümleri üretmeye aday bankalar arasındadır. Ancak her ne kadar müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışsa da Akbank’ta müşteri hizmetlerine bağlanma sorunları meydana gelebilmektedir. Peki bunu aşmak ve 2019’da müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için ne yapmak gerekiyor? Bu yazımızdan yararlanarak Akbank müşteri temsilcisine hızlı ve kolay bağlanmanın nasıl yapıldığını 2019 yılında öğrenebilirsiniz.

Akbank Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye sahip olan güçlü potansiyelli bankalar arasında yer almaktadır. Kullanıcılara çözüm üretmek için bankalarda ve online işlemlerde hizmetler verdiği gibi telefonla arama yaparak müşteri temsilcisi aracılığıyla da sorunlara çözüm üreteyi amaçlamaktadır. Ancak yoğunluk nedeniyle müşteri temsilcisine ulaşmak uzun sürebilmekte ve beklemeye  yol açabilmektedir. Peki bu beklemeyi aşmak, hemen temsilci ile iletişim kurmak için ne yapmak gerekiyor?

Akbank direk bağlanma 2019 adımları

 • Akbank’a ait 44 25 25 veya 0 850 222 25 25 numaralardan birini tuşlayın.
 • Sesli yanıt sistemi devreye girdiğinde 4 rakamını tuşlayın.
 • Birkaç saniye bekledikten sonra 2 rakamını tuşlayın.
 • Son olarak 0 rakamını tuşlayın.
 • Müşteri hizmetlerine direk bağlanmanız artık mümkün.

Bilgi: 0 tuşladığınızda bağlanamazsanız 0 rakamına basmaya devam edin.

Akbank müşteri hizmetleri numarası

Akbank ile müşteri temsilcisiyle iletişim kurmak ve işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere iki farklı kanaldan Akbank’a ulaşabilirsiniz. Bu numaralar aşağıdaki gibidir.

Ara: 444 25 25 Ara: 0 850 222 25 25

Akbank müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu

Akbank ülkemizde en çok tercih edilen sayılı bankalar arasında olup kullanıcılarına 7/24 saat destek veren bir kuruluştur. Bu noktada Akbank gün içerisinde çok sayıda arama almakta ve tüm kullanıcıların sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Ancak yoğunluğun fazla olması sebebiyle geri dönmede aksaklıklar ve bekleme gibi sorunlar meydana gelebilmektedir.

Her bankada olduğu gibi mesai saatleri ve hafta içi Akbank müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek daha kolay iken bu saatlerin dışında beklemeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda Akbank müşteri hizmetlerini direk aramak için yukarıdaki bağlanma adımlarını izleyin ve uygulayın.

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.