Ana SayfaNasıl yapılır?TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

- Advertisment -

TEB, 1927 yılında kurulan ve günümüzde faaliyet gösteren köklü bankalar arasında yer almaktadır. TEB müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubede hizmet verdiği gibi bunu müşteri temsilciliği aracılığıyla da yerine getirmektedir. Kimi zaman 0850 200 0 666 numaralı TEB müşteri hizmetleri üzerinden işlem gerçekletirmek zor olabilmekte ve kişiler temsilciyle görüşme sağlamak için uzun süre beklemektedir. Peki bunu aşmak ve TEB müsteri hizmetlerine direk bağlanmak için 2019 yılında hangi yöntemi uygulamak gerekiyor?

TEB müşteri hizmetlerini arayarak pek çok bankacılık işleminizi yerine getirebilirsiniz. Temsilci ile halledebilecekleriniz arasında kredi kartı ve banka kartı işlemleri, kredi onayı, kredi sorgulama ve hesaplama, kredi kartı borç ödeme ve fatura ödeme, kayıp/çalıntı kart bildirimi ve diğer işlemler yer almaktadır. Bunları halledebilmek ve TEB Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için sitemizde yer alan adımlardan yararlanabilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

TEB temsilcisiyle görüşme sağlamanın basit ve kısa bir yolu bulunmaktadır. Bazı tuşlamalar yaparak temsilciye bağlanmak mümkündür. Bunun için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • 0850 200 0 666 numarayı tuşlayın.
  • Sesli yanıt sistemi karşılamanın ardından 3 rakamını tuşlayın.
  • Sonra açılan menüde 1 tuşuna basın.
  • Temsilciye bağlanmak için 1 tuşuna basın.
  • Gerekli olması durumunda tekrar 1 tuşuna basın.

Sıra olmaması durumunda sesli yanıt sisteminin ardından temsilciye bağlanıp görüşme yapmanız bu işlemlerle mümkündür.

TEB müşteri hizmetleri numarası

TEB 0850 ile başlayan numara üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Aşağıdaki numarayı kullanarak arama yapma ve rehbere kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

0850 200 0 666

TEB müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

“TEB müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum, çok uzun sürüyor.” şeklindeki şikayetlere karşın açıklamada bulunmak gerekirse müşteri hizmetlerine bağlanan müşteri sayısının fazla olması sebebiyle dönüş yapmak sorun olmakta veya kullanıcılar uzun süre bekleme kuyruğunda yer almaktadır. Yapılacak işlemlerin yarıdan fazlası bireysel olarak halledibilecek işlemler olmasına karşın temsilcilikler gereksiz aramalarla meşgul edilmektedir.

TEB müşteri temsilciliği 7/24 saat hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde hizmet veren temsilcilik sayısı fazladır ve geç saatlerde arama yaptığınızda ise bağlanan kişi sayısı az olmaktadır. Bu durumları göz önünde bulundurarak arama yapmak bağlanma sorununuza ufak da olsa çözüm üretebilir.

TEB müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -