Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

-sponsor-

Odeabank, Türkiye’ye 2012 yılında giriş yapan özel bankalar arasında yer almaktadır. Müşterisini her ne kadar geçen zamanda arttırmış olsa da Odeabank müşteri hizmetleri desteği noktasında sorun olabilmektedir. Kullanıcılar mobil ve internet bankacılığı, şube ve ATM üzerinden işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi Odeabank’a müşteri hizmetleri servisi üzerinden de ulaşabilme imkanına sahipken temsilciyle görüşme yapmak bazen sorun olabilmektedir. Peki bu noktada müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak ve direkt görüşme yapmak için hangi yolun izlenmesi gerekiyor?

Odeabank müşteri hizmetlerini kullanarak kullanıcılar para yatırma ve transfer işlemleri, kredi, kredi kartı başvurusu, başvuru sonucu, kayıp veya çalıntı kart bildirimi, bilgilerin güncellenmesi, borç ödeme veya fatura ödeme, şifre işlemleri, internet veya mobil bankacılık işlemleri ve diğer noktalarda işlemlerini yerine getirebiliyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz üzere 2019 yılında Odeabank müşteri temsilcisine bağlanmak zor olabiliyor. Neyse ki müşteri temsilcisine direk bağlanma yolu bulunuyor.

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Odeabank temsilcisiyle iletişime geçmenn pek çok yolu bulunuyor. Yapacağınız işleme göre ilgili departmanın müşteri temsilcisiyle görüşme sağlamanız mümkündür.

  • 0 850 222 84 44 numaralı OdeaBank müşteri hizmetlerini tuşlayın.
  • Kayıp/çalıntı kart işlemleri için 1’i tuşladığınızda direk operatöre bağlanırsınız.
  • Bankacılık işlemleri için 2’yi tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
  • Şifre işlemleri için 3’ü tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
  • İnternet bankacılığı için 4’ü tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
  • Odeabank kampanyaları ve avantajları için 5’i tuşlayın ve menüden temsilciye bağlanmayı seçin.
  • Banka hakkında bilgi almak için 0’ı tuşlayın.

Odeabank müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki bilgileri kullanarak Odeabank müşteri hizmetlerini arama ve rehbere kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Telefondan arama yapmak için numaraya dokunun.

0 850 222 84 44

Odeabank müşteri hizmetleri bağlanma sorunları

Odeabank 7/24 saat hizmet veren bankacılık kuruluşları arasında yer almaktadır. Yani kullanıcılar dilediği saatte temsilci ile görüşme gerçekleştirebilmektedir. Ancak yoğunluk sebebiyle müşteri temsilciliklerinin tümünün dolu olması neticesinde bağlantı kurmak uzun sürebilmektedir. Bu noktada temsilciyle görüşme sağlamak için mesai saatleri içerisinde arama yapmak işinizi kolaylaştırabilir. Bunun yanında hızlı bağlantı kurmak için yukarıdaki direk bağlanma adımlarını uygulayın.

Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz