Ana SayfaNasıl yapılır?HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

- Advertisment -

HSBC 1990 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren bankadır. Müşterilerine internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM ve şubelerde hizmet veren HSBC müşteri hizmetleri üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Her ne kadar HSBC bankası kullanıcıların işlemlerini halletmeleri için pek çok platformda ve ortamda çözüm üretse de müşteri temsilcisine bağlanmak sorun olabilmektedir. Kullanıcıların önde gelen şikayetleri arasında müşteri temcilsine bağlanma problemi geldiğinden, kişiler müşteri hizmetlerine hızlı ve direk bağlanma yolunu aramaktadır. Bu yazımızda bu yönteme çözüm olarak 2019 yılında direkt müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır ve müşteri temcilsiyle nasıl iletişime geçilir sorularına yanıt arayacağız.

HSBC müşteri hizmetleri üzerinden EFT, havale, para transferi, kredi kartı başvurusu ve sonucu, kayıp kart ve çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, borç ve fatura ödeme, kredi kartı şifre oluşturma, internet bankacılığı işlemleri ve daha pek çok noktada işlem yapılabilmektedir. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işlemleri yapmak üzereyken müşteri hizmetlerine bağlanmak uzun sürebilmektedir. Peki hemen ve kolayca müşteri hizmetleriyle kontak kurmak için ne yapmak gerekiyor?

HSBC direk bağlanma 2019

Aşağıdaki adımları uygulayarak yapacağınız belirli tuşlamalar ile müşteri temsilcisiyle direk görüşme yapmak mümkümdür.

  • HSBC’ya ait olan 0 850 211 0 111 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayın.
  • Sesli yanıt sistemi gelince, hoşgeldin mesajının ardından 1 tuşuna basın.
  • 8 rakamını tuşlayın.
  • En son 4 rakamını tuşlayın.

Müşteri hizmetleriyle bu adımlar sonunda görüşme yapabilirsiniz.

HSBC müşteri hizmetleri numarası

HSBC müşteri hizmetleri numarası 1 tanedir ve aşağıdaki gibidir. Tıkla ara butonunu kullanarak HSBC müşteri no’yu rehberinize kaydedebilir veya arama başlatabilirsiniz.

Ara: 0 850 211 0 111

HSBC müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

HSBC, diğer pek çok banka gibi hatrı sayılır bir müşteri oranına sahiptir. Tüm bankalar gibi 7/24 saat hizmet veren HSBC müşteri hizmetlerine dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Fakat kimi zamanlarda müşteri hizmetlerine bağlanmak zor olabilmektedir. Bu saatlere mesai dışı dahildir. Mesai saatleri içerisinde yapacağınız aramalarda beklemeden bağlanma ihtimaliniz daha yüksektir.

Bunun yanında sesli yanıt sisteminde yönlendirmelerden farklı olarak yanlış menüye gitmek bağlantı sorunu oluşturabilir. Bunu önlemek için 2019’da direkt müşteri hizmetlerine bağlanma yolu yukarıdaki adımlarla denenebilir.

HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma adımlarını gerçekleştirdiniz mi? İşe yaradı mı? Görüşlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -