Ana SayfaNasıl yapılır?Bimcell (Mobil) müşteri hizmetleri direkt bağlanma

Bimcell (Mobil) müşteri hizmetleri direkt bağlanma

- Advertisment -

BIMCell, Turk Telekom altyapısını kullanan ve ülkemizde avantajlı tarifeleriyle hatrı sayılır kullanıcıya sahip operatörler arasında yer almaktadır. Bimcell’in de diğer operatörler gibi müşteri hizmetleri altyapısı bulunmaktadır ve kullanıcıların sorunlarına çözüm üretmek adına hizmet vermektedir. Ancak çoğu kullanıcı Bimcell müşteri temsilcisi ile görüşme yapma sorunu yaşamakta ve bağlantı sağlanamamaktadır. Bu yazımızdan yararlanarak Bimcell müşteri hizmetleri bağlanma sorununu aşabilirsiniz. 2019 yılında müşteri hizmetlerine direk bağlanma kısayolu için aşağıdaki adımları uygulayın.

BimCell müşteri hizmetleri numarası 444 551 0 şeklindedir. Kullanıcılarına kampanyalar, ödeme, bağlantı problemi ve diğer pek çok konuda bilgilendirme yapıyor. Gerek otomatik yanıt sistemi gerekse müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme sonucunda kişiler bilgi sahibi olabiliyor. Ancak kimi zaman bağlantı güçlüğü ortaya çıkmakta. BimCell abonelerinin müşteri temcilsiyle bağlantı kurması uzun sürebilmektedir. Bunun yanında sesli yanıt sisteminin çeşitli alt başlıklara yönlendirmesi sonucunda kafa karışıklığı ortaya meydana geliyor. Tüm bu olumsuzlukları aşmak için Bimcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanma yolu bulunuyor.

Bimcell müşteri hizmetleri numarası

Aşağıdaki arama butonunu kullanarak ilgili operatöre arama gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı tıkla ara özelliğine sahiptir. Bimcell iletişim numarası hem bireysel hem de kurumsal firmalar için ortaktır.

tıkla ara: 444 551 0

bimcell müşteri hizmetleri numarası

BIMCell müşteri hizmetleri direk bağlanma

Temsilci ile görüşme yapabilmek için aşağıda belirtilmiş olan kısayolların kullanılması gerekir. İlgili numaranın tuşlanmasının ardından tuşlama anına gelinceye dek bekleyin ve yapacağınız her tuşlamadan sonra birkaç saniye bekleyin.

  • Telefon arama ekranını açın.
  • 444 551 0’ı tuşlayın.
  • Sesli yanıt sistemi devreye girdiğinde 0’ı tuşlayın.
  • Müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekleyin.

BIMCell müşteri hizmetleri bağlanma sorunu

Bimcell kullanıcılarına en üst düzeyde ve memnuniyet oranı yüksek hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Buna rağmen önceden belirttiğimiz üzere iletişim kurmada sorunlar ortaya çıkabilmektedir. 1 dakikada bağlanılması gereken temsilciye bazen dakikalarca ulaşılamamaktadır. Bu problemlerin birden fazla sebebi bulunmaktadır. BIM müşteri temsilciliği mesai saatleri dışında daha az çalışanla hizmet vermektedir. Mesainin dışında arama yapmanız erişimde sıkıntı yaşamanıza yol açabilir. Bunun yanında bağlanan sayısının fazla olması da beklemenize sebep olabilir.

Yazdıklarımız beklentinizi karşılamadı mı? Yorum bölümünde şikayetinizi veya isteğinizi bizimle paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -