Ana SayfaAndroide devlet kapısı indir (android)

e devlet kapısı indir (android)

- Advertisment -

Android işletim sistemi için yeniden tasarlanmış olan e devlet kapısı uygulamasını Samsung için, Htc için, Lg ve General Mobile için buradan indirebilirsiniz.

Sürüm bilgisi: 2.0

İşletim sistemi: Android 2.3.3 ve üzeri

Uyumlu modeller: Samsung, LG, General Mobile, HTC, Casper via

Üretici firma: T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

 

Açıklama:  e devlet kapısı uygulaması ile artık bir çok resmi işlerinizi evinizden yapabileceksiniz. Yani Türkiye Cumhuriyeti resmi sayfası olan turkiye.gov.tr adresinde yaptığınız SSK sorgulama gibi bir çok işlemi telefona indireceğiniz e devlet uygulaması ile yapabileceksiniz. Android uyumlu e devlet mobile uygulamasını ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefondan ssk sorgulama,(Kaynak) borcu sorgulamalarını, hatta tüm askerlik ve tapu işlemlerinizi mobile e devlet uygulaması indirerek yapabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için kimliğiniz ile PTT den alacağınız e devlet şifresi ya da mobil imza ile kullanabileceğinizi unutmayınız! Eğer mpbil olarak bun e devlet sigorta sorgulama ve sgk hizmet dökümüne yönelik bilgileri almak istemiyorum. Tüm bunları online olarak kendi internet tarayıcımı kullanarak yapmak istiyorum diyorsanız onun için de çok güzel bir kaynak sizlere önerebiliriz. Kaynak Sayfamız tıklayarak bu konuda çok güzel bir akrana yönlenerek iinternet sosyal güvenli kurumu sorgulama hizmetlerini yapabilirsiniz.

[vc_button title=”Ücretsiz indir” target=”_self” color=”default” href=”https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.turkiye”]

 

Görseller: 

edevletkapisiindir edevletindir

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -