Ana SayfaAndroidAndroid'inizi daha hızlı temizleyin: History Eraser

Android’inizi daha hızlı temizleyin: History Eraser

- Advertisment -

Android işletim sistemli telefonunuzda gereksiz dosyaları temizlemek ve yeni depolama alanı açmak için Google Play marketinde bir sürü uygulama mevcut. Ancak kullanıcıların çoğu hangisinin daha kaliteli olduğu, daha iyi hizmet verdiği ve güvenilir olduğu konusunda sıkıntılar çekiyor. Eğer benim en iyi telefon temizleme uygulamasına ihtiyacım var diyorsanız bugün size kısa bir şekilde tanıtacağımız History Eraser Pro uygulamasını indirebilir ve kolay bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz.

history-eraser-pro

 History Eraser özellikleri neler?

History Eraser Pro sayesinde geçmişinizi, daha önce gezindiğiniz siteleri ve telefonda geçmişle ilgili ne varsa gereksiz olan bütün herşeyi tek dokunuşla kaldırabiliyorsunuz.

  • History Eraser Tarayıcı geçmişini kolayca temizler.
  • Arama kayıtlarınızı siler.
  • Markette yaptığınız arama geçmişini temizler.
  • Haritada yaptığınız aramaları temizler. (Haritada girdiğiniz konumlar telefonunuza otomatik olarak indirilir ve yer kaplar. Hafıza arttırmak için History Eraser’i deneyin.)
  • Gmail Arama Geçmişini temizler.
  • Youtube, Google, Sık Arananlar’ı temizler.
  • Uygulamaların ön belleklerini temizler ve telefonda yeni yerler açar.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Google Play Store’dan 4.62 Tl karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer ben ücret ödemeden bedava sahip olmak istiyorum diyorsanız buraya tıklayın. Her ne kadar pro gibi hizmet vermese bile telefonda işinizi görecektir.

Not: Telefon temizleme uygulaması Türkçe dilinde hizmet vermektedir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -