Whatsapp hangi cihazları destekliyor? (Symbian)

-sponsor-

Whatsapp uygulamasının Symbian S40 model telefonunuzu destekleyip desteklemediğini aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz. Whatsapp benim telefonumu kaldırır mı? Whatsapp’ı hangi modellere kurabilirim? Whatsapp uygulamasını telefonuma kurabilir miyim? gibi soruların yanıtını aşağıdan alabilirsiniz.

Öncelikle Whatsapp uygulamasını kuramıyorum, çalıştıramıyorum, yükleyemiyorum gibi bir hata alıyorsanız Whatsapp’ın telefona uyumlu olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor. Whatsapp, Android, iOS, Windowsphone ve Blackberry OS işletim sistemli tüm telefonlara yüklenebilir olmakla beraber bazı Symbian modellerinde sorun çıkarabilmektedir.

Eğer eski Nokia model telefona sahipseniz Whatsapp’ın telefonunuza uygunluğunu aşağıdaki bağlantı adresinden test edebilirsiniz. Buraya tıklayın ve kutucuğa telefonunuzun Whatsapp ile uyumluluğunu test edin. Eğer vatsap testinden başarıyla geçtiyseniz telefonunuza Whatsapp’ı indirmek için internet tarayıcısını açın ve buraya tıklayarak Whatsapp indirme sayfasına gidin. Karşınıza çıkan sayfadan manuel olarak indirme yapabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp mesajlaşma uygulamasını Nokia Store Ovi’den buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz