Ana SayfaHaberlerYandex Navigasyon'dan yeni bir güncelleme

Yandex Navigasyon’dan yeni bir güncelleme

- Advertisment -

En iyi navigasyon uygulamaları arasında yer alan Yandex Navigasyon daha iyi sonuçlar ve özellikler içeren yeni bir güncelleme yayınladı. Yandex Navigasyon 2.34 güncellemesi İstanbul odaklı geliştirmeleri ile Türk kullanıcılar için müjde niteliği taşıyor.

Sesli yol tarifi yapan, gideceğiniz adresi size söyleyerek sürüş kalitenizi düşürmeyen, hem görsel açıdan hem de doğru sonuç açısından gayet kullanışlı olan Yandex Navigasyon tamamen ücretsiz indirilebilir bir navigasyon programı. Telefona navigasyon indirmek isteyen kullanıcılar arasında en çok tercih edilen uygulama olması bizi şaşırtmıyor. Yeni gelen Yandex Navigasyon 2.34 güncellemesi ile bu sayı hızla artacağa benziyor. Özellikle İstanbul haritalarında ciddi güncellemeler yapan uygulama eski konumları güncelleyerek aynı zamanda otopark bilgilerini de sisteme ekledi. Android ve iPhone için getirilen yeni güncellemede tam 14 bin konum güncellendi ve binlerce yeni konum, harita noktası eklendi. İstanbul içerisinde 6855 otopark uygulamaya eklendi. Bu özelliği kullanmak için uygulamanın altında bulunan P tuşuna basmanız yeterli. Size en yakın otoparkı gösteren bu kısa yol özellikle İstanbul’da yaşayan Yandex Navigasyon kullanıcıları için olmazsa olmaz.

Yandex Navigasyon’u daha önce indirmediyseniz aşağıdaki linkimizi tıklayarak uygulamayı nasıl ücretsiz indirebileceğinizi ve nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yandex navigasyon uygulaması indir
- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -