Temple Run

- Advertisment -

imangistudios yazılım firması tarafından geliştirilen TempleRun akıllı telefonlarda oynanan en iyi refleks oyunları sıralamasında zirveyi zorluyor.

Bir çok engelin bulunduğu ve sürekli hızlanacak olan oyun ardınızdan sizi parçalamak için koşturan orangutanlarla birlikte antik kapının açılmasıyla başlıyor. Antik bir tapınak duvarları üzerinde geçen ve değerli bir eşyayı hızla koşarak korumaya çalışacağınız oyunda amaç; reflekslerinizi hızlı kullanarak en uzun süre hayatta kalmak ve bazı özel güçleri satın almak için altın toplamak. Eğer oyunu destekleyen bir cihaza sahipseniz mobilkaynak.com olarak kesinlikle önereceğimiz türden bir oyun. Oyun şuan AppStore ve Android Market üzerinden hizmet veriyor. Oyunun resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha yüksek puan nasıl alabilirim?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Temple Run bir refleks oyunu. Hayatımızın her alanında olduğu gibi bir konuda yatkınlık zamanla kazanılıyor. Onun için ilk başlarda küçük hatalar yapabilirsiniz ancak zamanla yolları ve kahramanınızı daha iyi tanıyıp yüksek skorlar elde edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, oyun size kahramanınızı geliştirme şansı tanıyor. Engelleri kaldırarak seri koşma, altınları rahat toplamak için mıknatıs, öldüğünüzde size yeniden hak tanınması için melek kanadı ve daha bir çok alternatif güçler oyunun marketinde mevcut. Kahramanınızı geliştirmek için bu seçenekleri oyundan topladığınız ya da topladığınız altınlarla satın alabilirsiniz.

Temple Run hilesi var mı?

Jailbreak yapanlar zaten her türlü hileyi biliyorlardır diye düşünüyoruz. Ancak orjinalde oyunun bir hilesi var demek yerine oyunun küçük bir açığı var diyebiliriz. Ancak bu açık size sadece skor yaptırır, altın sahibi yapmaz. Hile ile ilgili detaylı açıklama yapmayı gerekli bulmuyoruz ve bize göre bir oyundan eğlenmek istiyorsak kesinlikle usulu ile oynamalıyız :) sonuçta size gerçek para kazandırmayacak ya da kariyer sahibi yapmayacak. Genede isteyenler için aşağıdaki video yardımcı olacaktır.

Tempe Run hilesi / açığı

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -