Ana SayfaHaberlerNetflix Kredi Kartı Bilgilerimi Nasıl Silebilirim?

Netflix Kredi Kartı Bilgilerimi Nasıl Silebilirim?

- Advertisment -

Son yıllarda neredeyse tüm evlere internetin girmesi ile online dizi, müzik platformlarında bir patlama yaşanıyor. Bu platformlardan biriside hiç şüphesiz Netflix. Piyasada var olan içeriklerin haricinde kendi bünyesinde de başarılı yapımlar bulunduran bu platforma üye olmak için bir ücret ödememiz gerekiyor. Tabii ki bu ücret kullanıcıların kartlarından tahsil ediliyor. İzleyicilerin hesaplarını istedikleri zaman iptal edebiliyor ya da hesaplarını askıya alabiliyor. Bunun için ilk yapmaları gereken kredi kartı bilgilerini sistemden silmek.

Netflix Kredi Kartı Bilgilerini Silme

Netflix hesabımızdan kredi kartı bilgilerini hızlı ve kolay bir yöntemle kaldırabiliyoruz. Bunları sizler için adım adım sıraladık.

  • İlk olarak Netflix hesabımıza giriş yapıyoruz ardından “Hesap” sekmesine giriyoruz.
  • “Hesabım” menüsünün altında “Üyelik Ve Ödeme” başlığını göreceksiniz. Tüm bilgilerimiz bu menüde yer alıyor. Giriş yapıyoruz.
  • Kart bilgilerinizi buradan kaldırabilirsiniz. Fakat şunu unutmayın kart bilgilerinizi kaldırdıktan sonra hesabını kullanmaya devam edemiyeceksiniz. Devam etmek istiyorsanız “Üyeliğimi İptal Et”  butonuna bastığınız anda artık bir netflix kullanıcısı olmaktan çıkıyorsunuz. 10 Ay içinde yeniden aktif edilmeyen üyelikler tamamen silinecek ve yeni bir üyelik oluşturmak zorunda olacağınızıda unutmayın.

Örnek:

Kart Bilgilerini Değiştirme

Kart bilgilerini güncellemek isteyen kullanıcılar için ise durum çok basit.

  • “Hesap” sekmesinin altında bulunan “Üyelik Ve Ödemeler” in altında bulunan “Ödeme Bilgilerini Güncelle” bağlantısına tıkladığınız takdirde gerekli sayfa karşınıza gelecektir.

Örnek:

Plan Ayrıntıları Değiştirme

Tek kişi başladığınız bu serüvene bir gün arkadaşınız, ailenizde dahil olmak isterse “Plan Ayrıntıları” sekmesinden hesabınızın ayarlarını değiştirebilir hesabınızı +4 kişiye kadar artırabilirsiniz. Aynı zamanda maksimum görüntü kalitenizide yükseltebilirsiniz

Örnek:

Hesabımı İptal Edemiyorum

Tüm bunları yaptığınız halde hesabınızı iptal edemiyorsanız privacy@netflix.com adresine gerekli bilgileri gönderdiğiniz takdirde hesabınız manuel olarak kaldırılacaktır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -