Ana SayfaAndroidSniper 3D Assassin indir

Sniper 3D Assassin indir

- Advertisment -

Sniper 3D Assassin uygulaması bu zamanlarda Android ve iOS cihazlarda popüler olan Sniper oyunlarından biridir. Keskin nişancılık oyunlarına ilgi duyuyorsanız hem tabletlere hem de akıllı telefonlara bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diğer Sniper (ateş etme) oyunlarından gelişmiş özellikler taşıyan Sniper 3D Assassin uygulaması oldukça eğlenceli.

Hatasız grafiklere sahip olan ve hızlı ilerleme tarzıyla duraksamadan oyanayabileceğiniz Sniper 3D uygulamasında yapmanız gereken cihazınızı sağa veya sola yaslayarak nişan almak ve ekrana dokunarak karşımızdaki hedefe ateş etmek. Görevleri tamamlamak için kötü adamları öldürmemiz gerekiyor.

sniper-3d-indir-android-ios-apk-2

Kolay kontrollerle ilerleyebileceğiniz oyunda grafikler gerçeğe yakın bir izlenim bırakıyor. Bir sürü gerçek silah modelinin bulunduğu keskin nişancı oyununu Android veya iOS için indirerek pek çok görevi tamamlayabilirsiniz. Senaryosu ve hedefleri geniş olan bu aksiyon oyunu hoşunuza gittiyse Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz. Sniper 3D Assassin apk sitemizde bulunmamaktadır. Uygulamanın Windows Phone işletim sistemiyle çalışan Lumia sürümü yoktur.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -