Ana SayfaAndroidAndroid için CCleaner indir (Google Play | Apk)

Android için CCleaner indir (Google Play | Apk)

- Advertisment -

CCleaner, yalnızca Android işletim sistemiyle çalışan cihazlara indirebileceğiniz telefon hızlandırma, optimize etme ve uygulama yönetme uygulamasıdır. Güncellenen ve son sürüm versiyonu CCleaner 1.06.28’e yükselen uygulamayı eğer telefonunuz size sorun yaratıyorsa indirebilirsiniz.

Telefonu optimize etme kavramını biraz daha genişletecek olursak uygulamalar arası çakışmaların önüne geçen ve sorunları ortadan kaldıran CCleaner, tam bir telefon dostu. Bilgisayarda gösterdiği performans ile herkesin beğenisini kazanan CCleaner’i Android için apk veya Google Play üzerinden indirerek gereksiz dosyaları temizleme, telefonu hızlandırma, zararlı yazılımlara karşı antivirüs görevi görme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, General Mobile, Turkcell T 50, Vestel Venüs, Casper Via ve daha pek çok sayıda android tablet veya telefonlar için CCleaner uygulamasının güncel sürümünü indirmek ve cihazınıza full versiyonunu ücretsiz olarak yüklemek için buraya gidin. CCleaner apk uygulamasını indirmek için ise indirme yapmak için buraya gidin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -