Grab the Money – Paraları Topla oyunu indir

-sponsor-

Grab the Money, akıllı cihazlara indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz beceri oyunudur. Android ve iOS işletim sistemi kullanılan telefon ve tabletlerde ücretsiz oynayabileceğiniz oyunda banka soygunu yapan bir kişiyi yönetiyorsunuz. Bankadan çaldığı paralarla olay yerinden kaçmayı başaran soyguncumuz, tropikal adalara tatil yapmaya gitmektedir ancak tam gideceği esnada uçakteyken suçu ortaya çıkıyor ve ineceği havalimanının her yerini polisler sarıyor.

Suçlu ve azılı soyguncumuz bu problemi aşmak için kafasında bir plan yaparak paraşütle uçaktan atlıyor, ancak gelin görün ki sırtına taktığı paraşüt değil para çantasıymış. Amazon Ormanları’nın üzerinden geçerken dört bir yana saçılan para soyguncumuzu memnun etmiyor ve paraları toplamaya çalışıyor.

grab-the-money-paralari-topla-3

Paraları topla oyun ismi bu hikayeden esinlenerek başlıyor. Grab the Money oyununda karşımıza çıkan çeşitli engellerden kurtulmamız gerekiyor. Örneğin; Zehirli balıklara, maymunlara, timsahlara, örümceklere ve dev piton yılanlarıyla baş etmemiz gerekiyor. Oyun refleks gerektiriyor, paraları toplayabilmek için hızlı ve çok dikkatli olmak zorundayız.

grab-the-money-paralari-topla-2

Boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız Grab the Money diğer bir tabirle Paraları topla oyununu Android veya iOS (iPhone veya iPad) için indirebilirsiniz. Android için Grab the Money oyununu indirmek ve cihazınıza bedava yüklemek için buraya gidin. Paraları topla oyununu iPad ve iPhone için indirmek istiyorsanız buraya dokunun. Sitemizde uygulamanın apk sürümü bulunmamaktadır. Oyun Türkçe dilde hizmet vermemesine karşın kolay anlaşılır olduğundan indirdiğinizde zorlanmayacaksınız.

Bilgilendirme: Grab the Money – Paraları topla oyununun Windows Phone yüklü Lumia için sürümü yoktur.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz