Ana Sayfa Etiketler Telefon temizleme programı indir

telefon temizleme programı indir ile ilgili içerikler.


Clean Master apk 5.9.3 indir

0

Clean Master uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan telefon ve tabletlere apk formatıyla indirebileceğiniz telefon temizleme, optimize etme ve hızlandırma uygulamasıdır. Clean Master uygulaması ile cihazınızdaki gereksiz dosyaları silmek, telefon içinde çakışan uygulamaları optimize ederek ve hataları ayıklayarak cihazı hızlandırmak mümkün.

Sadece Android telefon ve tabletlere yükleyebileceğiniz Clean Master uygulaması, alanında en iyi ve en çok indirilen telefon ve tablet temizleme uygulamalarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren, antivirüs görevi dahi gören Clean Mastır uygulaması sayesinde zararlı ve virüslü dosyaları silmek, uygulamaları yönetmek, gereksiz uygulamaları kaldırmak gibi işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Telefon temizleme programı olan Clean Master apk indirme sürümü v5.9.3’tür. Clean Master’in son güncel versiyonunu buradan Android akıllı cihazlara indirebilirsiniz. Uygulamayı çalışmak için sistem gereksinimi cihazın Android 2.2 ve üzeri bir işletim sisteme sahip olmasıdır. Dolayısıyla bazı Samsung Galaxy cihazlarda Clen Mastır uygulaması çalışmayabilir. Clean Master Google Playsiz indirebileceğiniz gibi Google Play Store’dan indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin.

Bilgi: Clean Master apk uygulamasının indirilebilir başka bir türü bulunmamaktadır. Clean Master full, optimizer gibi aramalar sizi ücretsiz yayımlanan sürümden farksızdır.

Clean Master 5.9.3 apk indir

Clean Master ile ilgili görseller:

clean-master-mobilkaynak-android

Android için CCleaner indir (Google Play | Apk)

0

CCleaner, yalnızca Android işletim sistemiyle çalışan cihazlara indirebileceğiniz telefon hızlandırma, optimize etme ve uygulama yönetme uygulamasıdır. Güncellenen ve son sürüm versiyonu CCleaner 1.06.28’e yükselen uygulamayı eğer telefonunuz size sorun yaratıyorsa indirebilirsiniz.

Telefonu optimize etme kavramını biraz daha genişletecek olursak uygulamalar arası çakışmaların önüne geçen ve sorunları ortadan kaldıran CCleaner, tam bir telefon dostu. Bilgisayarda gösterdiği performans ile herkesin beğenisini kazanan CCleaner’i Android için apk veya Google Play üzerinden indirerek gereksiz dosyaları temizleme, telefonu hızlandırma, zararlı yazılımlara karşı antivirüs görevi görme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Android işletim sistemiyle çalışan Samsung, HTC, General Mobile, Turkcell T 50, Vestel Venüs, Casper Via ve daha pek çok sayıda android tablet veya telefonlar için CCleaner uygulamasının güncel sürümünü indirmek ve cihazınıza full versiyonunu ücretsiz olarak yüklemek için buraya gidin. CCleaner apk uygulamasını indirmek için ise indirme yapmak için buraya gidin.


- sponsor -