Ana SayfaAndroidClean Master apk 5.9.3 indir

Clean Master apk 5.9.3 indir

- Advertisment -

Clean Master uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan telefon ve tabletlere apk formatıyla indirebileceğiniz telefon temizleme, optimize etme ve hızlandırma uygulamasıdır. Clean Master uygulaması ile cihazınızdaki gereksiz dosyaları silmek, telefon içinde çakışan uygulamaları optimize ederek ve hataları ayıklayarak cihazı hızlandırmak mümkün.

Sadece Android telefon ve tabletlere yükleyebileceğiniz Clean Master uygulaması, alanında en iyi ve en çok indirilen telefon ve tablet temizleme uygulamalarından bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren, antivirüs görevi dahi gören Clean Mastır uygulaması sayesinde zararlı ve virüslü dosyaları silmek, uygulamaları yönetmek, gereksiz uygulamaları kaldırmak gibi işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Telefon temizleme programı olan Clean Master apk indirme sürümü v5.9.3’tür. Clean Master’in son güncel versiyonunu buradan Android akıllı cihazlara indirebilirsiniz. Uygulamayı çalışmak için sistem gereksinimi cihazın Android 2.2 ve üzeri bir işletim sisteme sahip olmasıdır. Dolayısıyla bazı Samsung Galaxy cihazlarda Clen Mastır uygulaması çalışmayabilir. Clean Master Google Playsiz indirebileceğiniz gibi Google Play Store’dan indirmek ve cihazınıza yüklemek için buraya gidin.

Bilgi: Clean Master apk uygulamasının indirilebilir başka bir türü bulunmamaktadır. Clean Master full, optimizer gibi aramalar sizi ücretsiz yayımlanan sürümden farksızdır.

Clean Master 5.9.3 apk indir

Clean Master ile ilgili görseller:

clean-master-mobilkaynak-android

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -