Android için Retrica 2.3.3 apk indir

-sponsor-

Retrica uygulamasını, Android işletim sistemi bulunan telefonlara Retrica apk veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dünya genelinde 500 milyondan fazla indirme sayısıyla alanında lider olan Retrica uygulaması sayesinde çektiğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilir, en hoşunuza giden filtreleri kullanabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşma uygulamasını kullanabilmek için kayıt olmanız gerekmemektedir.Sitemizden indirebileceğiniz Retrica apk 2.3.3 güncel son versiyonu cihazınıza bedava yükleyerek fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.  İçerisinde 27’den fazla fotoğraf filtresi bulunan Retrica’da karartma, aydınlatma, parlatma, soluklaştırma, dondurma vs gibi filtreleri kullanarak daha güzel fotoğraflar çekmeniz ve fotojenik kareler yakalamanız mümkün.

Android telefon ve tabletler için indirebileceğiniz Retrica apk 2.3.3 son sürüm uygulamasını çalıştırabilmeniz için Android 2.3 ve üzeri işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanında bazı Samsung ve LG modellerinde Retrica uygulaması çalışmıyor. Retrica apk indirmek ve Android cihazınıza yüklemek için buradan indirme yapabilirsiniz. Uygulamanın bulunduğu adres ZippyShare’dır.

Bilgi: Retrica apk dosyası, “apk” uzantılı olduğundan dolayı iPhone, iPad ve Lumia cihazlarına indirilse bile çalıştırılamaz. Güncellenme tarihi:  15 Ocak 2014

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz