Ana SayfaAndroidSubway Surfers Londra (London) apk indir (04.12.2014)

Subway Surfers Londra (London) apk indir (04.12.2014)

- Advertisment -

Subway Surfers macerasına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Siz de Subway Surfers apk London (Londra) uygulamasını mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek Subway Surfers turuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayda bir güncelleme yapılan bekçiden kaçma oyununda bu sefer konuk olduğumuz şehir İngiltere’nin başkenti Londra.

2013 tarihinde de Subway Surfers’a gelen Londra şehrinde tekrar yarışıyoruz. Bekçiden kaçma, altın ve anahtar toplama ve sonsuz koşu oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz, Türkçe tabir etmek gerekirse sabvey sorfırs uygulamasını Android için apk olarak ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Android 2.2 ve üzeri işletim sistemiyle çalışan tüm telefon ve tabletlere indirebileceğiniz Subway Surfers apk Londra oyununu Google Playsiz indirmek ve bedava yüklemek için buraya gidin. Subway Surfers apk Londra bekçiden kaçma oyununun son güncel sürümünü Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Casper Via, General Mobile, Huawei, Zenfone, Piranha, Turkcell T 50, Avea InTouch, Vodafone Smart , Android Replika (Çakma) telefon veya tablet için indirebilirsiniz.

Maceraya devam etmek ve Subway Surfers’a İngiltere’nin başkentinden devam etmek için uygulamayı indirin. Subway Surfers Londra mod apk uygulamasını indirmek ve Subway Surfers’i sınırsız altın, para ve anahtar mod hileli kullanmak için buradan yükleme yapın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -