Ana SayfaAndroidKelimelik Bulmaca Oyunu indir

Kelimelik Bulmaca Oyunu indir

- Advertisment -

Kelimelik, hem Android hem de iOS tabanlı telefon ve tabletlerde çevrimiçi olarak ya da arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Scrabble benzeri bir uygulamadır. Türkçe dilde hizmet veren uygulama sayesinde kelime dağarcığınızı geliştirmek, yeni kelimeler öğrenmek ve var olan kelime yeteneğinizi göstermek kelimelik uygulamasıyla artık çok daha kolay.

Mobil cihazınızda vaktinizi eğlenceli ve fayda sağlayacak bir şey üzerinde geçirmek istiyorsanız bu şeyin adı Kelimelik uygulaması olabilir. Diğer kelime oyunlarında olduğu gibi size verilen harfleri kullanıyorsunuz ve bu harflerden yeni kelimeler oluşturmaya çalışıyorsunuz. Daha fazla puan kazanmak için ise ekstradan puan veren karelere yoğunlaşmanız gerekiyor. Kareleri kullanmak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak ve sizi sıralamada üst noktalara taşıyacak.

kelimelik-android-ios-apk-indir-mobil-2

Kelimelik oyununu iPad, iPhone, Samsung, HTC, LG, General Mobile ve diğer Android işletim sistemiyle çalışan tablet ve telefonlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kelimelik bulmaca oyununu Android için indirmek istiyorsanız buraya gidin. Uygulamanın Google Playsiz apk sürümü sitemizde bulunmamaktadır. Kelimelik bulmaca uygulamasını iOS için indirmek için ise buraya gidin. Bulmaca uygulaması olan Kelimelik’in Windows Phone (Lumia) için indirme sürümü bulunmamaktadır.

Bilgilendirme: Kelimelik oyunu hilelerinin Android ve iOS tabanlı telefon ya da tabletler için versiyonları sitemizde bulunmamaktadır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -