Ana SayfaiPhoneiPhone 4s kullanıcılarına müjde!

iPhone 4s kullanıcılarına müjde!

- Advertisment -

iOS 8.1.1 final güncellemesi dün itibari ile tüm Apple ürünleri için yayınlandı. Oldukça fazla yenilik içeren güncelleme özellikle iPhone 4s üzerine yoğunlaşmış durumda. Zira iOS8 yükleyen 4s kullanıcıları telefon kastığı için güncelleme yaptıklarına pişman olmuşlardı. Bu güncelleme ile kasan 4S telefonlar için performans arttırıcı yeni özellikler geliyor. 4s kullanıcıları iOS 8.1.1 güncellemesini gönül rahatlığı ile yapabilir ve telefonları daha hızlı kullanabilirler.

iPhone 4s 8.1.1 güncellemesi nasıl yapılır?

Güncellemeyi yapmadan önce telefonunuzu yedeklemenizi öneriyoruz. Bunun için ” iPhone nasıl yedeklenir? ” yazımıza göz atabilirsiniz.

Yedeklemeyi yaptıktan sonra güncelleme yapmak için telefonunuzun Ayarlar kısmına girin. Sonraki adım olarak Genel seçeneğine dokunun. Açılan pencereden Yazılım Güncelleme kısmına gelin. Eğer yazılımınız güncel değilse burada size belirtecektir. İndir ve Yükle seçeneğine tıklayarak iOs 8.1.1 güncellemesini yapabilirsiniz.

iPhone 4s sürüm güncelleme telefonu yavaşlatı mı derdine son verecek bu sürüm güncelleme ile yaşanan tüm hataları gidermek üzere yayınlanmıştır.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -