Ana SayfaİndiriOS için Swing Copters indir

iOS için Swing Copters indir

- Advertisment -

Swing Copster, Apple iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz sinir bozucu bir oyundur. Vietnamlı oyun yapımcısı  Dong Nguyen tarafından geliştirilen uygulamadaki amacımız helikopters görünümlü şirin yaratığımızı en tepelere çıkarmak. Swing Copters, Türkçe tabirle sallanan Helikopter uygulamasındaki en büyük ve tek amacımız Flappy Bird’de de olduğu gibi bir yerlerden geçmek.

swing-copters-indir-ios-android-download-apk

Çekiçlerin arasından geçerek daha yukarılara çıkmayı amaçlayan oyunda her bloğu geçişimizde 1 puan kazanıyoruz. Eğer helikopterin herhangi bir yeri tokmaklara çarparsa oyunu kaybediyoruz ve baştan oynamak zorunda kalıyoruz. Flappy Bird’ün devamı niteliğinde olabilecek Swig Copster oyunu da tıpkı ilki gibi oldukça moral bozuyor ve oldukça sinirleniyoruz.

swing-copters-indir-ios-android-download-apk-2

iOS işletim sistemli telefonlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz ancak reklamları kaldırmak için 0.99 dolar ödemek zorunda olduğunuz uygulama tam olarak bedava sayılmıyor. Ama reklamlar o kadar da rahatsız edici değil. iPhone telefon ve iPad tabletinize Swing Copters uygulamasını yüklemek için buraya tıklayın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -