Guitar Tuner indir

-sponsor-

Eğer gitar çalmaya bayılıp da akordunu bir türlü yapamayanlardansanız işte size çok kolay bir çözüm. iPhone marka telefonunuz varsa S5, S4, S3 hiç fark etmiyor gitarınızın akordunu iPhone’unuza yükleyeceğiniz Guitar Tuner uygulaması sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Üstlelik gitarınızın akordunu kolaylaştıran bu uygulama sayesinde sadece akor yapmakla kalmayıp nasıl yapılacağını da öğrenebilirsiniz. Bu sayede sürekli akor yaptırmak zorunda kaldığınız kişilerden de bu bağlamda kurtulmuş olursunuz.

Uygulama nasıl çalışıyor?

Telefonunuzu gitarınıza yaklaştırıyorsunuz ve gitarınızı tıngırdatıyorsunuz. Aldığı seslere göre değişiklik yapmanızı isteyen iPhone marka telefonunuz sayesinde gitarınızı hemen ve hızlı bir şekilde akort (accord) edebiliyor, sesini ayarlayabiliyorsunuz.

Başka telefonlar için sürümü var mı?

Uygulama maalesef Samsung, HTC, LG, Sony Xperia, Casper, Blackberry, Nokia ve diğer telefon modellerine uygun sürüm desteklemiyor.

iPhone için Bu Akort Programını nasıl indirebilirim?

Gitarı daha iyi çalabilme yöntemlerinden biri olan ve bir bakıma ders niteliği taşıyan bu programa ücretsiz sahip olabilir, iPhone marka telefonunuza itunes aracılığıyla yükleyebilirsiniz. Akort etme programını telefonunuza indirmek için sahip olduğunuz telefon modelinin üzerine tıklayın. Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

iPhone 5S için Gitar akort etme programı indir

iPhone 4S için Gitar akort etme programı indir

iPhone 3S için Gitar akort etme programı indir

iPhone 5C için Gitar akort etme programı indir

 

Bu da ilgili video:


Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz