iPhone 6 tanıtımı

-sponsor-

Yapılan sızdırma bilgiler doğrultusunda iPhone son gözdelerinden biri olması beklenen iPhone 6 modelinin çıkış tarihi Eylül 2014 olacak gibi görünüyor. Apple firmasının iPhone için planladığı tasarım ve donanımsal özellikler tam bilinmese de elimizde bazı bulgular var.

Söylentiye göre iPhone 2014 yılı içerisinde karşımıza ekran farklı ekran boyutuyla çıkabilir. Telefonun düşmesinden doğan kırılmalar ve parçalanmalara karşı iPhone karşımıza Safir Kristal Ekranla gelebilir. Safir Kristal Ekranı sayesinde telefonunuz yere düşse ya da bir darbeye maruz kalsa bile daha dayanıklı olduğundan etkilenmeyecek. iPhone 5s modelinde safir cam sadece arka kamera ve parmak izi okuyucusu üzerinde yer alıyordu. Yeni iPhone komple Safir cam ile karşımıza çıkabilir.

Bunun yanında iPhone içerisinde daha fazla öz uygulamalarla karşımıza çıkabilir. Spora ve insan sağlığına odaklı yeni sensörler ve uygulamalar barındırabilir. Teknik özellikleri bakımından herhangi bir bilgi verilmeyen iPhone 6 modeli hakkında zaman içerisinde gelen bilgiler doğrultusunda yazılar paylaşılacak ve bu makale güncellenecektir.

iPhone 6 ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olacak?

Yukarıda da yaptığımız açıklamalar doğrultusunda Apple ürünü iPhone 6’nın tahmini olarak 2014’ün Eylül ayında çıkması bekleniyor. Fiyatı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bu da iPhone 6’nın tahmini tanıtım videosu


Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2, LG One M8, Nokia Lumia gibi markalarla kıyaslanan iPhone 6 ya tahminen bir bakış.

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz