Ana SayfaAndroidFly bird 3.0 HD indir

Fly bird 3.0 HD indir

- Advertisment -

Kuşları seviyoruz, anladık.

Zira akıllı telefonlar ve tabletler hayatımıza girdiğinden beri en popüler oyunların bir çoğu hep kuşlar ile ilgili oldu. Angry birds, Flappy bird den sonra şimdi en popüler oyunlardan bir tanesi Fly bird

Blue Onion Soft tarafından tasarlanan ve bulmaca oyunlar kategorisinde değerlendirebileceğimiz oyunun içerisinde birden fazla oynama şekli bulunuyor. Her tercih aynı kuşlarla oynanabilecek farklı bir bulmaca açıyor. Aşağıda ekran görüntülerini paylaşacağımız Fly Bird oyunlarının nasıl oynandığından da kısaca bahsetmeye çalışacağız. Oyunu indirdiğinizde tüm seçenekler oyunla birlikte telefonunuza yüklenecektir.

Classic

fly bird classic

Birinci sırada yer alan Classic Fly Bird oyununda yerde bulunan renkli kuşu ağaç dalında bulunan aynı renkteki kuşlarının yanına fırlatmaya çalışıyoruz. Aynı renkte dört kuş bir araya gelince uçuşan kuşlar bize puan kazandırıyor. Başlarda kolay gibi görünse de ilerleyen seviyelerde oyun gitgide zorlaşıyor.

Battle

Oyunun girişinde ikinci sırada Battle seçeneği yer alıyor. Bu da oyunun farklı bir versiyonu. Battle modu ile iPhone kullanıcıları oyunu Game Center’da bulunan arkadaşları ile oynuyor. Yani oyunu Multiplayer olarak da oynayabiliyorsunuz.

Puzzle

IMG_5386

Oyunun Puzzle modu tıpkı Angry Birds gibi aşamalardan oluşuyor. Her aşamayı geçtiğinizde farklı bir haritada oynuyorsunuz. Oyunun mantığı gene Classic de olduğu gibi aynı renkte kuşları bir araya getirmek. Ancak bu biraz daha zor.

ve son olarak Flood it

fly bird faded mood

Bu bölüm bizi en fazla eğlendiren bölüm oldu. Oyunu incelerken bu bölümde saatlerce takıldığımızı da belirtelim. İlk bakışta her ne kadar Candy Crash (şeker oyunu) gibi görünsede mantığı çok daha farklı. Hatta tam tersi diyebiliriz. Burada amaç tüm Fly Bird kuşlarını aynı renkte sıralamak. Bunun için aşağıda size tüm renklerden birer seçenek sunuluyor ve seçtiğiniz renk sol üst kısımda yer alıyor. Oyun çok basit ancak ne kadar az hamle yaparsanız o kadar başarılı oluyorsunuz.

Fly Bird, bulmaca türü oyunlar arasında çok kısa sürede tahta oturur gibi görünüyor.

Sizde zaman kaybetmeden telefonunuzun modeli ve işletim sistemine göre uygulamayı indirin.

iPhone için Fly Bird indir (İos uyumlu tüm cihazlar için geçerlidir)

Android için Fly Bird indir (Android işletim sistemi kulllanan; Samsung, LG, Sony, HTC, General Mobile gibi cihazlarda geçerlidir)

Fly Bird APK indir

Windows Phone için uygulamayı şimdilik indiremiyoruz.

Fly bird hilesi

Hemen de hile, hemen de hile. Durun oyun daha yeni çıktı, hilesi gelirse ayrı bir makalede sizlere bildiririz, bunun için Facebook sayfamızı takip edin.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -