Ana SayfaİndirBilgisayarınız için Whatsapp indirin

Bilgisayarınız için Whatsapp indirin

- Advertisment -

Yakın bir zamanda Windows ve Mac için hazırlıklar yaptığı ile ilgili dedikodulara konu olan Whatsapp bu dedikoduları doğruladı. Windows ve Mac için masaüstü uygulaması geliştiren Whatsapp programı da kullanıcılarına sundu. Yani artık Whatsapp’ı bilgisayarımıza kurabilecek ve bilgisayar üzerinden arkadaşlarımızla sohbet edebileceğiz.

Whatsapp’ı bilgisayarda kullanma

Aslında yakın bir zamanda Whatsapp Web ile bilgisayarımıza giren Whatsapp artık tarayıcı üzerinden değil bilgisayarımıza indirdiğimiz bir program üzerinden kullanılabilecek. Tasarım olarak da neredeyse Whatsapp Web uygulaması ile aynı olan bu yeni uygulamaya gene Web tabanlı gibi QR kodu ile bağlantı kuruluyor.

Whatsapp bilgisayar için nasıl indirebilirim?

Whatsapp’ı bilgisayarda kullanmak için sitenin resmi sayfasından programı indirebilirsiniz. Kurulum yaptıktan sonra programı çalıştırın ve telefonunuzun kamerasından QR kodunu okutun. QR kodunu okutmak için Whatsapp’a giriş yapın, Ayarlar (sağ köşedeki üç nokta) ve buradan Whatsapp Web i seçin. Karşınıza gelecek ekrandan bilgisayarda Whatsapp kullanmak için QR kodunu okutmanız istenecektir. Aynı zamanda buradan bağlı olduğunu bilgisayarları görebilir ve tamamından çıkış yapabilirsiniz. Güvenliğiniz ve Whatsapp hesabının başkaları tarafından kullanılmaması için bu ekranı arada kontrol edin. Whatsapp’ı bilgisayar için ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Whatsapp İndir
- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -