Adobe Flash Player 11.1 indir

-sponsor-

Android telefonunuzda flash destekli oyun,video,animasyonlarla iç içeyseniz Adobe Flash Player indirmeniz şart. Adobe flash player ile web tarayıcı üzerinden görselleri görüntüleyebilir video oynatabilirsiniz. Bu uygulama android telefon için indirilmesi gereken programların başında gelir ve son sürümü ile en çok indirilen uygulamalardan bir tanesidir.

Yalnız son gelen google play güncellemesiyle, Adobe Flash Player android için kullanıma kapatılmıştır. Yine de telefon için Flash player indirmek mümkündür. Flash player indirmek için aşağıdaki yönergeyi takip etmeniz ve programı indirmek için aktif etmeniz gerekir.

 Flash-Player-Nedir

Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar a gelip Bilinmeyen kaynakları seçili yapın.

Adobe Flash Player’i telefona indirmek ve yüklemek için aşağıdaki listeden telefon markanızı ve özelliklerinizi seçin. Linke tıklayın ve indirin.

Samsung

Samsung kullanıcıları için Adobe Flash Player’i, Samsung S4, Samsung S3, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Adobe Flash Player indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten indirme sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 Adobe Flash Player 11.1  indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini Adobe Flash Player 11.1  indir

Samsung Galaxy Adobe Flash Player 11.1  indir

Samsung Galaxy Ace, Galaxy Trend için Adobe Flash Player 11.1 indir

Samsung Android Adobe Flash Player  indir

iPhone 

iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3s ve iPhone 3 telefonları Adobe flash player’i otomatik içerdiğinden ve desteklediğinden Adobe Flash Player 11.1, son sürümü indirmenize gerek yoktur.

HTC 

HTC One serisi için Adobe Flash Player 11.1  indir

HTC Desire serisi için Adobe Flash Player 11.1 indir

HTC Butterfly için Adobe Flash Player 11.1  indir

HTC android için Adobe Flash Player 11.1 indir

 

General Mobile

General Mobile Discovery android işletimli telefonunuza Adobe Flash Player son sürümünü yüklemek ve video izlemek, flash destekli videoları açmak  için alttaki linke tıklayın.

General Mobile Adobe Flash Player 11.1  indir

General Mobile Discovery Adobe Flash Player 11.1  indir

Casper

Casper VIA A3216, Casper VIA  A3316, Casper VIA V4  modelleri olan telefonunuza ya da Casper VIA Tablet 7”, Casper VIA Tablet 10′ tabletinize Adobe Flash Player son sürümünü yüklemek ve video izlemek, flash destekli videoları açmak için aşağıdaki linklerden Casper marka telefonunuza uyumlu olana tıklayın.

Casper VIA- V4 Adobe Flash Player 11.1, indir

Casper VIA  A3216 için Adobe Flash Player 11.1 indir

Casper VIA  A3316 Adobe Flash Player 11.1 indir

Casper VIA Tablet 7′ Adobe Flash Player 11.1 indir

Casper VIA Tablet 10′ Adobe Flash Player 11.1 indir

BlackBerry

Adobe Flash Player’in açıklamasına göre Blackberry için Adobe Flash Player 11.1 son sürümü indirmek şuan için mümkün değildir.

Nokia

Nokia akıllı telefon ve symbian işletimli telefonlar için Adobe Flash Player 11.1 son sürüm linkleri yakında paylaşılacaktır.

 

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz