Ana SayfaiPhoneiPhone 6 Tanıtımı

iPhone 6 Tanıtımı

- Advertisment -

Apple firmasının ortak çalıştığı Çinli firmadan çıkan çeşitli söylentiler Dünya’ya yayıldı ve iPhone 6′ nın bazı özelliklerinin kesinleştiği söyleniyor. İddiaya göre iPhone 6 Haziran ayında tanıtılabilir. Haziran ayında çıkabilme ihtimali olan iPhone 6′ nın özelliklerine bir göz atalım.

Akıllı hareket sensörü ve parmak izi okuyucuyla piyasada yeni bir çığır ve sayfa açan Apple’in 5s’i  iPhone 6 ile de ortalığı tekrardan hareketlendirecek gibi görünüyor.

iPhone 6’nın uçuk ve Kaçık özellikleri

Çinli analist Changxu’ya göre iPhone 6 iki farklı ekran seçeneğiyle iPhone takipçilerini olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Ekranının 4.7 inç veya 5.7 inç olması beklenen iPhone 1136×640 sahip olacak. Diğer bir iddiaya göre ise iPhone 6’nın 5.5 inç, 1920×1080 p özellikleriyle gelecek olması da iPhone 6 takipçilerinin beklentilerini karşılayabilir.

Bunun haricinde Çin’de bulunan Apple Ceo’su Cook, iPhone 6’nın müşterileri memnun edecek tarzda gelişmiş güncellemelerle geleceğini ve daha iyi gelişmeler ile yenilikler ortaya koymak adına çalışmalarını gizli tuttuklarını, zaman içerisinde özelliklerin kesinleşeceğini ve sunumun yapılacağını söyledi.

iPhone 6 fiyatı

Ne kadar diye soran kullanıcılarımız için Apple’ın ve Çinli firma yetkililerin kaçamak açıklamalarından yola çıkılacak olursa yine iPhone 5S in ilk çıktığı günkü fiyata sahip olduğu gibi bir rakam bekleniyor. 600 Dolar gibi bir rakamla görücüye çıkması beklenen iPhone 6s telefonu teknik özellikleri ve yeni gelecek güncellemelerle bu bu ücreti hak ediyor gibi.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -