Ana SayfaAndroidYüz Yaşlandırma Programı

Yüz Yaşlandırma Programı

- Advertisment -

Yaşlanınca nasıl görüneceğini hemen her insan merak eder. Kendi yaşlı halinizi görmenin yanısıra arkadaşlarınızı da yaşlı şekilde görmek isteyebilirsiniz. Artık bu merak ve isteklerinize cevap verebilecek bir uygulama var: AgingBooth.

yüz yaşlandırma programı

AgingBooth Nasıl kullanılır?
Uygulamayı telefonunuza indirdikten ve kurulumu gerçekleştirdikten sonra telefonunuzdan resim yükleme panelinden yaşlandırma tekniğini uygulamak istediğiniz fotoğrafı seçin. Program sizden fotoğraftaki yüzü tanımlamanızı isteyecektir. İlk önce iki gözümüzün bulunduğu kısmı işaretliyoruz. Sonrasında ise dudağımızı ve çenemizi AgingBooth uygulamasının konumlandırma özelliğiyle mevcut olduğu kısmı işaretliyoruz. AgingBooth yüzümüzü tarıyor ve ileri zamandaki tarihe göre yüz şeklimizi değiştiriyor. İster 2025’e isterseniz 2046 yılına göre yüz şeklimizi ayarlayabiliyoruz.

Sizde yüzünüzün ileride nasıl görüneceğini merak ediyorsanız ve AgingBooth uygulmasını Android, OS, iOS işletim sistemli telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklere göz atın.

agingbooth indir

Samsung

Aging Booth uygulamasını kullanarak yüzünüzün nasıl göründüğünü merak ediyorsanız Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung S4 Mini, Samsung S3 Mini, Samsung S2 mini, Samsung Galaxy Wonder, Samsung Galaxy Ace I ve Ace II, Samsung Galaxy Win, Samsung Galaxy Trend ve diğer Akıllı Anroid işletimli Samsung modellerine uyumlu olan bu eğlenceli programı ücretsiz olarak aşağıdaki linklerden telefonunuza indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, S3, S2 AgingBooth  indir

Samsung Galaxy S4 Mini, S3 Mini, S2 Mini AgingBooth  indir

Samsung Galaxy AgingBooth  indir

Samsung Galaxy Ace, Galaxy Trend için AgingBooth indir

Samsung Android AgingBooth  indir

iPhone

Yaşlandırma programı iPhone serisine de yüklenebilen uygulamalıdır. 0,99 $’a bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. Aging Booth uygulamasını  iPhone 5S, iPhone5, iPhone 4S, iPhone4, iPhone 3S ve iPhone 3 marka telefonların tümüne uyumludur. AgingBooth indirmek ve telefonunuzda kullanmak için linklere tıklayın.

iPhone 5s veya 5 için AgingBooth  indir

 iPhone 4s veya 4 için AgingBooth  indir

 iPhone 3s veya 3 için AgingBooth  indir

Tablet

Aging Booth yüz yaşlandırma programı indirmek android ve ios cihazların tabletleri içinde mümkündür. Samsung Tabletler için, iPad için, ve diğer android işletimli tüm tabletler için Aging Booth indirmek istiyorsanız tablet modelinize ve markanıza uyumlu linke tıklayarak indirin.

Samsung Tab3, Tab2 için AgingBooth  indir

Samsung Tablet için AgingBooth  indir

Ipad Tablet için AgingBooth  indir

Casper Tablet için AgingBooth  indir

Htc Tablet için AgingBooth  indir

HTC

AgingBooth uygulamasını HTC One Max için, Htc Desire için, Htc Desire 601 için, Htc Desire 300 için, Htc Desire 500 için, Htc Desire 200 için, Htc Desire X için, Htc One Sv için, Htc Butterfly için, Htc One mini ve Htc’nin diğer modelleri için indirebilirsiniz. Yüzünüzü yaşlandırmak, eğlenceli anlar yaşamak için modelinize uyumlu linke tıklayın ve AgingBooth uygulamasını indirin.

HTC One serisi için AgingBooth  indir

HTC Desire serisi için AgingBooth indir

HTC Butterfly için AgingBooth  indir

HTC android için AgingBooth  indir

General Mobile

General Mobile bildiğiniz üzere çıkardığı son model android işletimli General Mobile Discovery ile beklentilerimizi karşıladı ve Discovery telefonu da AgingBooth programını destekliyor. AgingBooth General Mobile için indirmek için ilgili linke tıklayın.

General Mobile AgingBooth  indir

General Mobile Discovery AgingBooth  indir

Casper

Casper VIA A3216, Casper VIA  A3316, Casper VIA V4  modelleri olan telefonunuza ya da Casper VIA Tablet 7”, Casper VIA Tablet 10′ tabletinize AgingBooth uygulamasını indirmek yaşlı halinizi ve gelecekte nasıl olduğunuzu görmek için telefon modelinize uyumlu linke tıklayın ve indirin.

Casper VIA- V4 AgingBooth indir

Casper VIA  A3216 için AgingBooth indir

Casper VIA  A3316 AgingBooth indir

Casper VIA Tablet 7′ AgingBooth indir

Casper VIA Tablet 10′ Aging Booth indir

Nokia

AgingBooth şuanda Nokia telefonu için indirmek mümkün değil. AgingBooth uygulaması Smartphone tarafından desteklenmediğinden sitemizde Nokia sürümü yer almamaktadır.

BlackBerry

Nokia telefonu gibi Blackberry telefon için AgingBooth uygulaması mevcut değildir. Fakat Blackberry için AgingBooth uygulaması kullanılabilir olduğunda sitemiz güncellenecek ve indirme adresi yayımlanacaktır.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -