360 Security – Antivirüs indir (android)

-sponsor-

Android için 360 Security – Antivirüs en çok indirilen antivirüs programlarından bir tanesi. Tabi ki bu başarıda antivirüs programının iyi olması ve işlevselliği yanında televizyon reklamlarının da etkisi çok büyük. Özellikle telefonlarını iş alanında kullanan kişilerin kesinlikle indirmesi gereken uygulama bizi zararlı yazılımlara bağlı bilgi hırsızlığından ve telefonun gördüğü zararlardan koruyor. Korumanın yanında var olan virüsleri de temizleyen, telefonun hızlanmasını sağlayan uygulamayı Google Play marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sürüm bilgisi: 3.4.8
İşletim sistemi: Android 2.3.2+
Boyut: 20 MB
Uyumlu modeller: Android 2.3.2+ ve üzeri kullanan Samsung için, Lg için, Sony için, General Mobile için indirilebilir.
Üretici firma: 360 Mobile Security Limited

Açıklama:

En çok telefonu hızlandırma amacı ile kullanılan, gereksiz uygulamaları silerek hafıza kartınızda yeterli veri alanı yaratan ve en önemlisi telefondaki virüsleri temizleyen 360 Security – Antivirüs’ü Android için ücretsiz ve Türkçe indirebilirsiniz.

Android telefonların en sık yaşadığı problemlerden biri olan yeterli disk alanı yok hatasını gidermenin bir başka yolu da gene bu temizleme programıdır. Telefonunuzu koruyarak kötü niyetli insanların başkasının telefonunu takip etme, mesajlarını okuma, whatsapp görüşmelerini görme ve kiminle konuşmuş bakmasına engel olur. Bu sayede kişisel bilgilerinizi koruyarak telefonunuzu daha güvenli hale getirir. Eğer telefonunuz internet kullandığınızda istemediğiniz sitelere giriyorsa, karşınıza Google yerine başka sayfalar ve reklam çıkıyorsa gene bu yazılım sizi bu tür sayfalardan korur.

360 Security – Antivirüs ücretsiz indirebildiğiniz için düşünmeden deneyebilirsiniz. 20mb gibi düşük bir alan kullanır ve sizi herhangi bir şekilde engellemez.

Görseller:

360 security yükle

 

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz