Ana SayfaİndirAvea için Bip indirebilir miyim?

Avea için Bip indirebilir miyim?

- Advertisment -

Bildiğiniz üzere Bip Turkcell tarafından geliştirilen ve tüm android, ios telefonlara uyumlu mesajlaşma uygulaması. Ancak Bip uygulamasını diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran en büyük özellik internet paketi yemiyor olması. Yani Bip kullanıcıları ücretsiz olarak görüşebiliyor. Ancak bu özelliği kullanabilmek için Turkcell hat kullanıyor olmanız gerekiyor.

Bip herkes tarafından şüphesiz ki çok sevildi. Bildiğimiz üzere sadece Samsung için 1milyon dan fazla indirildi. iPhone için bip indiren sayısı ise 820 bin. Whatsapp’ı geçmesini beklemiyoruz ama genede hatrı sayılı bir kullanıcı kitlesi olduğunu söyleyebiliriz.

Bip özellikleri nelerdir ve nasıl kullanılır?

Bip diğer mesajlaşma uygulamaları gibi mesaj ve görüntülü konuşma hizmeti veriyor. Ancak bunların yanında bazı özellikleriyle de Bip dikkatleri üzerine çekiyor. Ülkemizde çok sevilen Caps yapma Bip uygulamasının içerisinde geliyor. Yani sevdiklerinize istediğiniz gibi Caps yapabiliyor ya da hazır Capsleri gönderebiliyorsunuz. Bip normal mesajlaşmanın yanında gizli mesajlaşma özelliği de sunuyor. Yani gizli kalmasını istediğiniz konuşmalarınızı unutmanıza karşı korumak için hemen siliyor. Konuşmalar hiç kayıt edilmiyor, görüşme biter bitmez siliniyor. Nedense en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi bu… Bip de emoji var ama bunun yanında Yiğit Özgür çıkartmaları da var. Ülkemizde çok sevilen Yiğit Özgürün karakterlerini Bip de emoji olarak kullanabiliyorsunuz.

Bir ücretli mi?

Bip indirmek ücretsiz. Uygulama içi satın alma da yok. Android ve iOS için ücretsiz indirebildiğiniz Bip de eğer Turkcell kullanıcısı iseniz  internet paketinizden de herhangi bir veri harcamıyor. Yani Bip hem ücretsiz indiriyorsunuz hem de ücretsiz konuşuyorsunuz. Daha ne olsun?

Diğer Operatörler de Bip kullanabilir mi?

Avea için ya da Vodafone için Bip indirebilirsiniz. Herhangi bir operatör kısıtlaması yok. Eğer telefonunuz destekliyorsa hangi hatı kullanırsanız kullanın Bip kullanmanızda problem yaşamazsınız. Sadece internet harcamadan kullanmak için Turkcell kullanıyor olmanız gerekiyor. Bip indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

AVEA İÇİN BİP İNDİR
- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -