Ana SayfaNasıl yapılır?İnstagram'a bilgisayardan fotoğraf yükleme

İnstagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme

- Advertisment -

İnstagram milyonlarca kişi tarafından severek kullanılıyor ancak bazı kısıtlamalar kullanıcıyı üzebiliyor. Whatsapp’ı bilgisayardan kullanmak bile mümkünken hala İnstagrama bilgisayardan fotoğraf yükleyemiyoruz. Hem de iki uygulamada aynı firmaya yani Facebook’a ait olmasına rağmen. Uygulamalarda farklı şirket politikası uygulaması düşündürücü. Peki yok mu bunun bir yolu?

Bilgisayardan İnstagram’a fotoğraf yükleme

İnstagramı bilgisayardan kullanabiliyoruz. Yani bilgisayar üzerinden arkadaşlarımızın paylaştığı fotoğrafları görüntüleyebiliyor, beğenebiliyor hatta yorum bile yazabiliyorsunuz. Ancak ne yazık ki fotoğraf ekleyemiyorsunuz. Ancak bunun alternatif yolları mevcut. Yani İnstagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek istiyorsanız başka bir uygulama ya da program kullanmalısınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en büyük kriter kullanmakta olduğunuz programın güvenilir olması. Zira fotoğraf yüklemek için İnstagram kullanıcı girişi yapmanız gerekecek. Güvenebileceğiniz siteleri biz sizler için seçtik ancak bu konuda gene mobilkaynak.com olarak herhangi bir sorumluluğu almak istemeyiz. Genede siz tedbiri elden bırakmayın.

Nasıl yapılır?

Öncelikle bir İnstagram hesabınız olması gerekiyor. Bunun için İnstagram hesabı açma yazımızı okuyabilirsiniz. Yeni hesap açtıktan sonra (bir hasabınız varsa yeni hesap açmanız gerekmiyor) intagramı telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Eğer telefonunuzda İnstagram uygulaması yoksa aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

İnstagram indir Android

İnstagram indir iOS

Buraya kadar olan kısım zaten herkesin yaptığı normal İnstagram kullanma yöntemi. Yeni başlayanlar için bu kısa bilgiyi aktarma ihtiyacı duyduk. Gelelim şimdi bilgisayar üzerinden İnstagram kullanmaya. Bunun için en popüler programlardan bir tanesi Gramblr. İntagramı bilgisayardan kullanma programı olan Gramblr’ı internetten ücretsiz indirebilir ve artık bilgisayardan fotoğraf yükleyebilirsiniz. Gramblr ücretsiz indirmek içi Google’a Gramblr indir ücretsiz yazıp arama yaparak güvenilir indirme sitelerini kullanabilirsiniz. Gramblr Türkçe indirmek isteyenler maalesef  programın şimdilik Türkçesi yok.

Gramblr nasıl kullanılır?

Gramblr bilgisayarınıza yükledikten sonra çalıştırın. Gerekli kurulumları yapın. Kurulumu yaptıktan sonra bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecek. Kullanıcı oluşturma formunu doldurun. Formu doldururken İnstagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekecek.

 

Daha sonra İnstagram kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.

 

gramblr türkçe

Gramblr güvenli bir sitemidir? Yani İnstagram şifrenizi çalarlar mı ya da hesabınıza izniniz olmadan giriş yaparlar mı? Bu konuda çok net bir şey söylemek mümkün değil ancak bilgisayardan fotoğraf yüklemek isteyen herkesin Gramblr kullandığını ve binlerce kez indirildiğini söyleyebiliriz. Açıkcası biz de İnstagram hesaplarımızı bu program üzerinden kullanıyoruz.

 

Gramblr ile İnstagram’a resim yükleme

Resimlerinizi bilgisayardan yüklemek için Gramblr’ın ana ekranına gelin. Fotoğraf ve resimleri sürükleyip bırakabildiğiniz gibi dosya yolu üzerinden de yükleyebilirsiniz.

Artık Gramblr üzerinde bir hesabınız olacak ve İnstagramınızı buradan kullanabileceksiniz. Yüklediğiniz resimlerin Gramblr üzerinden yüklendiği herhangi bir şekilde belli olmayacak. Bilgisayardan dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz.

gramblr hesap işlemleri

Gramblr’ı Türkçe indirebilirsiniz. Bu Türkiye deki kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Program üzerinden yukarıda gördüğünüz hesap ayarlarını yapabilirsiniz. Profil seçeneklerden şifre düzenleme, avatar değiştirme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

- Advertisment -

3 YORUMLAR

  1. gramblr ile bilgisayardan instagram’a fotoğraf yükleme özelliği bir süreliğine durdurulmuştu. İnstagram sadece telefondan mı kullanılması gerekiyor, bilgisayardan instagram kullanma neden bu kadar problem anlamıyorum. Eğer konuyla ilgili herhangi bir gelişme olursa buradan bilgi veririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -