Ana SayfaHaberlerYeni Samsung Galaxy 3s büyülüyor

Yeni Samsung Galaxy 3s büyülüyor

- Advertisment -

Mobil teknoloji severlerin yeni gözdesi Samsung Galaxy 3s beklediği ilgiyi fazlasıyla görüyor gibi. iPhone serisinin korkulu rüyası olan Samsung Galaxy 3s inanılmaz özellikleri ile daha şimdiden herkesi büyüledi. 12 Haziranda resmi olarak satışa sunulan telefon, tasarımı ve bir telefonda şimdiye kadar görülmemiş özellikleri ile zirveye oturmaya aday. Biraz önce de belirttiğimiz gibi daha önce tahmin bile edemediğimiz özellikler yeni Samsung Galaxy 3s de mevcut.

Mesela mesaj yazarken telefonu direk kulağımıza götürdüğümüzde o kişiyi aramak istediğimizi anlar ve arama yapmak için başka bir işlem yapmanızı beklemez.

Apple iPhone4s de deneyimlediğimiz Siri özelliğine benzer S voice özelliği ile telefonunuzu asistan olarak kullanabilir, fotoğraf çekmesini, arama yapmasını hatta mesaj yazmasını isteyebilirsiniz.

S Beam teknolojisi ile iki Samsung Galaxy S3‘ü birbirine yaklaştırdığınızda dilediğiniz veriyi paylaşabilirsiniz.

 

AllShare Cast ile telefonunuz LCD televizyonunuzla kablosuz bağlantı kurabilir ve oyun konsolu ya da kumanda olarak kullanabilirsiniz.

 

Samsung’un size sunduğu bir yazılım ile telefonunuzdan bilgisayarınızdaki bir belgeye ya da bilgisayarınızdan telefonunuzdaki bir veriye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası..

Pop up play ile birden fazla uygulamayı bir arada kullanabilirsiniz. Mesela mesaj yazarken aynı zaman ekranı bölerek HD video izleyebilirsiniz.

Dilerseniz fotoğraf çekmek istediğinizde sizin için en iyi poza karar verir. Ardı ardına 8 resim çeker ve hangisi daha iyi çıkmışsa sizin için onu seçer.

4.8 Süper AMOLED ekrana ile inanılmaz görüntü kalitesi sunan yeni Galaxy 3s’in diğer özelliklerini Galaxys 3s teknik özellikleri yazımızda okuyabilirsiniz.

 

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -