Ana SayfaBlackberryBlackberry için 7.1 OS hazır

Blackberry için 7.1 OS hazır

- Advertisment -

Samrt Phone dünyasının ciddi telefonu olarak bilinen Blackberry,  OS işletim sisteminin 7.1 sürümünü Türkiye için kullanıma açtı. Ancak yeni sürümü destekleyen cihazlar BlackBerry® Bold™ 9900, BlackBerry® Torch™ 9810 ve 9860, BlackBerry® Curve™ 9360 ve 9380 akıllı telefonları ve BlackBerry Porsche Design P’9981 ile sınırlı. Bu cihazları kullanan Blackberry severler, masaüstü yazılımlarıyla ya da http://tr.blackberry.com/services/blackberry7/  adresinden online olarak yeni Blackberry OS 7.1 sürümünü ücretsiz akıllı telefonlarına yükleyebilecekler.

Blackberry OS 7.1 Özellikleri?

Yeni sürüm Blackberry kullanıcılarına yakın iletişim (NFC) teknolojisi sunuyor. Kullanıcılar NFC teknolojisi ile akıllı telefonlarını kredi kartı, KGS, akpil olarak kullanabilecek, başka bir Blackberry cihazına sadece dokundurarak video, fotoğraf ve diğer belgeleri aktarabilecekler. Blackberry kullanıcıları artık telefonlarını kablosuz modem olarak kullanabilecek ve 5 cihaza kadar wifi desteği sağlayabilecek.

Blackberry cihazlarında batarya problemi çekenlere müzjde!

Blackberry kullanıcıları yeni Blackberry OS 1.7 sürümü ile bataryalarını daha akıllıca kullanabilecekler. OS 1.7 ile gelen özellik sayesinde ayarlanabilir tasarruf modu kullanıcılara sunuluyor. Blackberry kullanıcıları, akıllı telefonlarının bataryaları kendilerinin belirlediği bir seviyeye geldiğinde tasarruf moduna geçiyor; parlaklık ayarı, mobil kablosuz bağlantı ayarlarını kapatabiliyor.

Son olarak BlackBerry Curve 9360 veya 9380 modelleri kullananları bir radyo sürprizi bekliyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -