Ana SayfaHaberlerÜlkelere göre iPhone fiyatları - En ucuzu hangi ülkede?

Ülkelere göre iPhone fiyatları – En ucuzu hangi ülkede?

- Advertisment -

Apple dünyada en çok ses getiren, teknolojik firmalar arasında yer alıyor. Tanıtımını gerçekleştirdiği, iPhone, iPad, iMac, Macbook, iPod ve diğer ürünlerin görücüye çıkmasıyla pek çok kullanıcı tarafından ülkelere göre fiyat araştırması yapılıyor. Bu yazımızda iPhone, iPad ve diğer Apple ürünlerinin fiyatlarını güncel olarak takip edebileceğiniz ülkelere göre iPhone kıyaslama sitesini tanıtacağız.

En ucuz iPhone, iPad hangi ülkede?

Yabancı ülke menşeili applecompass web adresi üzerinden yaşadığınız ülke, en ucuz fiyata sahip olan Apple ürün ve model bilgilerini girerek geniş çaplı karşılaştırma yapmanız mümkün. 

  1. https://www.applecompass.com/ bağlantı adresine gidin.
  2. I live in Country – kısmından Country’ye basıp yaşadığınız ülkeyi,
    Product’a basıp Apple ürününü,
    Model’e basıp ürünün modelini seçin.
  3. Price Where You Live – Yaşadığınız Yerdeki iPhone fiyatı
    Worlwide Cheapest Price – Dünya Genelindeki en düşük iPhone fiyatı ile Türkiye ve diğer ülkeler arasında kıyaslama yapın. 
  4. Resimde gördüğünüz üzere sıralama en ucuzdan en pahalıya yapılıyor ve şuan için en düşük fiyata iPhone satılan ülke Amerika ve Japonya. 

En pahalı iPhone nerede satılıyor?

Bu sorunun cevabı hiç de şaşırtıcı değil. Maalesef dünya genelinde iPhone’a en çok para ödeyen ülkelerden biri Türkiye. Ülkemizin pahalı iPhone satma konusunda yarıştırdığı ülkeler arasında ise Macaristan, Norveç, İtalya, Yeni Zellanda ve Rusya bulunuyor.

Apple ürünlerinin fiyatları konusunda ne düşünüyorsunuz? Her sene önemli derecede zamlanan iPhone ve iPad cihazları ile ilgili görüşleriniz neler?

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -