Ana SayfaNasıl yapılır?Spotify reklam olmadan ücretsiz dinlemek mümkün mü?

Spotify reklam olmadan ücretsiz dinlemek mümkün mü?

- Advertisment -

Spotify, kullanıcıların tercih ettiği başlıca müzik uygulamalarından biridir. İçerisinde barındırdığı milyonlarca şarkı ile en büyük müzik kütüphanelerinden biri olan Spotify uygulaması kullanıcıların hemen her şarkıyı bulabileceği bir platformdur. Spotify ücretli ve ücretsiz olmak üzere kullanıcılara iki farklı hizmet sunmaktadır.

Spotify’in ücretli versiyonu Spotify Premium ve ücretsiz olanı Spotify Free olarak bilinmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi Premium sürüm kullanıcılara çeşitli özellikler sunmaktadır. Bunlar arasında yüksek kalitede müzik dinleme, playlist oluşturma, istenen şarkının dinlenmesi önde gelen seçenekler arasındadır. Ancak Spotify ücretsiz kullanımda kullanıcılar bu özelliklerden maalesef yararlanamaz.

Tüm bunlara ilaveten Spotify Premium kullanıcıları müzik dinlerken reklamla karşılaşmaz. Kişi Spotify kütüphanesinde yer alan istediği müziği hiçbir reklam engeliyle karşılaşmadan dinleyebilir. Peki Spotify ücretsiz sürümde reklamsız şarkı dinleme mümkün müdür? Uygulamada reklam çıkmadan müzik dinlemesi yapmak nasıl olur?

Spotify ekibi bu noktada maalesef Spotify ücretsiz sürümde reklamsız müzik dinleme ve reklam atlama yöntemlerinin kullanamayacağını kesin olarak belirtir. Reklamsız şarkı dinlemek için ve reklam görmemek adına kişiler Spotify Premium üyeliği almaya yönlendirilir. Bu noktada Spotify kullanıcılara kolaylık sağlamakta ve çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan başlıcası 3 ay boyunca yalnızca 0.99 TL ödeme yapmadır. Kredi kart sahibi olan kullanıcılar yalnızca 0.99 TL gibi cüzzi bir ödeme yaparak Spotify Premium aboneliği başlatabilir. Belirtilen kampayaya ilaveten Spotify aboneliğindeki avantajlar öğrencileri de kapsamaktadır ve kişiler öğrenci olduklarını belgelediklerinde Spotify Premium’u 4 yıl boyunca yarı fiyatına kullanabilmektedir.

Spotify Premium aboneliği hakkında bilgi almak için “Spotify Premium” sayfasını ziyaret edin ve geçerli kampanyayı takip edin. Spotify öğrenci hakkında bilgi için ise yazımızı inceleyin. Spotify Premium ile sunulan kampanyaların belirli sürelerde geçerlidir. 3 aylık Premium aboneliği başlatan kullanıcılar bu süre sonunda 13.99 TL gibi aylık ücretlendirmeye tabii olurlar, ancak 3 ay süre içerisinde dilediğiniz zaman Premium aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Spotify reklamsız şarkı dinleme hakkında bilgi almak için yorum bölümünü kullanarak bizimle yaşadığınız problemleri paylaşın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -
Their key characteristics are ease of use and modest system requirements. mostbet This feature is called Mostbet in-play betting and is available for most sports events. o’yinlarni Mostbet has over 20 titles for lotteries like Keno and Scratch Cards. mostbet uz After installing the application, open it on your Android device. depozitlar uchun