Ana SayfaSamsungSamsung Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak?

Samsung Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak?

- Advertisment -

Samsung’un ilerleyen zamanlarda çıkacak ve göz doldurabilecek telefon tablet karışımlı ”phablet”i Samsung Galaxy Note 4 edindiğimiz bilgilere göre fark yaratabilir. Note 4 hakkında çok az bilgi sahibi olsak da bazı özelliklerinden ek ipuçları yakalama fırsatına sahibiz.

Öncelikli olarak Samsung Galaxy Note 4 atası olan Note 3 ile kıyasladığımızda daha geniş ekranla karşınıza çıkacak. 5.7 inç ekran büyüklüğüne sahip Note 3’e göre en az 0.2 inç daha büyük bir boyutta karşınıza çıkabilir. Yine bir başka özellik Note 3’teki 2.3 Ghz işlemci hızının yerini 2.5 hızında çalışan 64 bit bir işlemci alabilir. Ram özelliği ise 4 GB olarak karşımıza çıkabilir. Full HD ekrana sahip olacak Note 4 phablet’in  kamerası 20 Mp olacağı kesin olduğu düşünülen bir bilgi.

Familyanın bir başka modeli olan Samsung Galaxy S5’te ve Nokia Lumia’nın düşündüğü, iPhone’un da sahip olduğu su geçirmez özellik ile nabız ölçerin Note 4’de mevcut olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy Note 4 ne zaman çıkacak?

Note 3 bildiğiniz üzere 25  Eylül 2013 tarihinde Türkiye’de satışa sunulmuştu. Note 4’ün de hemen hemen bu tarihe yakın bir zamanda çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 4 ne kadar olacak?

Galaxy Note 4 phablet cihazıyla ilgili henüz resmi bir duyuru yapılmadığından ve elimizde çok az bilgi mevcut olduğundan fiyatı konusunda söyleyeceklerimiz gerçekleri yansıtmayabilir. Ancak ilerleyen günlerde sızıntı bilgiler ve evleaks’ın basına sızdırdığı görseller doğrultusunda yeni bir yazıyla karşınızda olabiliriz.

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -