Ana SayfaNasıl yapılır?PttCell Akıl Karı Tarifeler neler?

PttCell Akıl Karı Tarifeler neler?

- Advertisment -

PttCell, Türk Telekom altyapısını kullanan ve ucuz tarifelerle öne çıkan operatörlerden biri. Geçtiğimiz günlerde pek çok mobil kullanıcının ilgisini çekecek “Akıl Karı Tarifeler” adı altında pek çok yeni paket sunan PttCell 18 TL’den 49 TL’ye kadar çoğu bütçeye hitap edecek paketler barındırıyor. Peki PttCell Akıll Karı Kampanyası içerisinde hangi tarifeler bulunuyor?

Bilgi: PttCell Akıl Karı kampanyası faturalı kullanıcıları veya diğer operatörlerden veya faturasız hattan 12 aylık taahhüt vererek faturalı hatta geçen mobil aboneleri kapsamaktadır. Mini, eko, süper ve yıldız paket içeriği aşağıdaki gibidir. Tüm paketlerde PttCell’lilerle konuşmak ücretsizdir.

PttCell Mini Paket

PttCell’in sunduğu ilk tarifelerden biri “Akıl Karı Mini”. Mini paket fazla dakika ve internet harcamayan kullanıcılara hitap ediyor. 500 dakika, 500 sms ve 2 GB internet ile gelen PttCell Mini paketi yalnızca 18 TL.

PttCell Eko Paket

Bir diğer paket PttCell Akıl Karı Tarifeler – Eko. Bu paket 750 Dakika, 750 SMS ve 4 GB internet paketi barındırıyor. Ekonomik, ucuz ve interneti biraz daha fazla paket arayışında olan kullanıcılar normalde 35 TL olan bu pakete 12 fatura dönemi boyunca ödeme sözü veren kullanıcılar için yalnızca 25 TL.

PttCell Süper Paket

Eko Paket’in bir üstü olan Süper Paket fazla dakika ve internet kullanan kullanıcıları kapsamaktadır. Süper Paket içeriğinde 1000 dakika, 1000 sms ve 7 GB internet bulunmaktadır. Süper Paket fiyatı ise 34 TL’dir.

PttCell Yıldız Paket

PttCell firmasının sunduğu en kapsamlı paketi olan “Yıldız Paket” içerisinde tam 1500 dakika, 1500 sms ve 12 GB internet bulunuyor. Yıldız paketinin fiyatı ise 49 TL.

PttCell Akıl Karı Paketler ile ilgili sorular

Bu paketlerden kimler yararlanabilir?

PttCell Akıl Karı kampanyasından yararlanmak için “PttCell Mini 1GB, PttCell Eko 3GB, PttCell Süper 5GB ve PttCell Yıldız 10GB tarifelerinden birine sahip olmalısınız. Eğer değilseniz bu paketlerden birine geçiş yaparak, 12 aylık taahhüt sözü karşılığında 10 TL indirim kazanırsınız. Yukarıdaki indirimli haldeki paketlere söz vererek 10 TL az ücret ödeyerek devam edebilirsiniz.

İndirim için ne yapmam gerekiyor?

Yukarıda belirttiğimiz paketlere geçiş yaptığınızda iki farklı yolla taahhüt verebilir ve indirim kazanabilirsiniz. İlki “SOZ” yazmak ve “1788”e SMS göndermek. İkinci yöntem ise 444 6 788 PttCell müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt isteğinde bulunmak olacaktır.

Bu kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

Bir kez faydalanabilirsiniz. 12 aylık taahhütün dolmasının ardından ücretlendirme indirimsiz şekilde gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi için yorum bölümünü kullanın.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -