Ana SayfaiOSiPhone 4S'e iOS 8.4 Yüklesen Kasar mı?

iPhone 4S’e iOS 8.4 Yüklesen Kasar mı?

- Advertisment -

Son günlerin en çok üzerinde durulan konuları arasında yer alan iOS 8.4 güncellemesi iPhone ve iPad kullanıcılarının beklentilerini belirli bir ölçüde karşılamış durumda. Ancak kullanıcıların hala bazı durumlardan şikayetçi olduğunu söyleyebiliriz.

iOS 8.4 güncellemesi iPhone 4S ve üzerindeki her iPhone’a yüklenip kullanılabiliyor. iPhone 4S kullanıcılarının güncelleme alıp alamayacağı sorunsalı böylece sonuçlanmış oldu. Ancak geride hala bazı problemlerin yer aldığını söyleyebilmek mümkün. Yalnızca iPhone 4S kullanıcıları değil diğer cihazların sahipleri de birçok gelişmeden şikayet ediyorlar. Güncellemenin henüz yeni olması problemlerin kabul edilebilir bir seviyede olacağı anlamına gelmiyor. İşte iOS 8.4 güncellemesinde yaşanan bazı problemler:

  • iPhone kullanıcıları güncelleme sonrasında cihazlarının şarj durumlarından şikayetçiler. iOS 8.3 ile kıyaslandığında iOS 8.4 versiyonunun daha fazla şarj tükettiğini dile getiriyorlar. Bu şikayet birçok iPhone kullanıcısını özetliyor.
  • Cihazlarda aşırı ısınmaların gerçekleştiğini söyleyen kullanıcılar mevcut. Yaşanan bu ısınma problemi nedeniyle telefonlarını kapatmak zorunda olduklarını dile getiriyorlar.
  • iPad kullanıcıları güncelleme gerçekleştikten sonra cihazlarının ekranlarının dönmediğini iddia ediyorlar.
  • Güncellemeyi indiren bireyler Apple ID’ye giriş yapamadıklarını ifade ediyor. Bu problemin VPN kullanımı ile alakalı olduğu tahmin ediliyor.
  • Wi-Fi’nin çalışmadığını söyleyen iPhone 4S ve iPhone 6 kullanıcıları da mevcut durumda.

iPhone 4S cihazının teknik özelliklerine bakıldığında  iOS 8.4 güncellemesinin ağır gelmemesi gerektiğini öngörebiliriz. Ancak bu durumu belirli bir süreci geçirdikten sonra daha sağlıklı bir şekilde irdeleyebilmek mümkün.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -