iOS 9 Güncellemesi Yayınlandı!

-sponsor-

Apple kullanıcıları tarafından merakla beklenen iOS 9 güncellemesi sonunda yayınlandı. iOS 9 güncellemesini cihazınıza yüklemek için haberimizi inceleybilirsiniz.

Apple’ın WWDC etkinliği içerisinde kullanıcılar için yayınladığı iOS 9 Beta sürümleri ile bir deneme aşaması gerçekleştirmek istediğini biliyoruz. Apple bu sayede işletim sistemi içerisinde yer alan hataları daha rahat bir şekilde tespit edebilme imkanı bulmuştu. Sonrasında ise iOS 9’un 16 Eylül tarihinde yayınlayacağını açıklamıştı.

iOS 9 Güncellemesi Yayınlandı! 1

Apple, iOS 9 güncellemesini bugün yayınladı. iPhone, iPad ve iPad touch sahipleri bu güncellemeden istediği an yararlanabilir. İndirme işlemlerinin yoğunluğundan dolayı bugünlerde iOS 9 sürümü biraz daha yavaş yüklenebilir. iOS 9 güncellemesinden yararlanabilecek cihazlar şu şekilde: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod touch 5.

 iOS 9 Nasıl Yüklenir?

Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek cihazınıza iOS 9 yükleyebilirsiniz. Ayrıca iTunes üzerinden indirmek istiyorsanız cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Devamında ise güncellemeleri denetle kısmına tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz