Ana SayfaHaberlerSnapchat İçin Yepyeni Özellikler

Snapchat İçin Yepyeni Özellikler

- Advertisment -

Son yılların en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat için yeni özellikler geliyor. Özellikle gençler arasında yaygın bir uygulama olarak ön plana çıkan Snapchat dünyanın en sık kullanılan uygulamaları arasında yer alıyor.

Snapchat üzerinden arkadaşlarınıza görsel, video ya da metin gönderebilirsiniz. Bu sayede eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz mümkün. Karşı tarafa gönderdiğiniz datalar anlık olarak sunulur ve sonrasında kaybolur. Ancak yeni özellikler ile birlikte tekrar oynat seçeneği yer alıyor. Alınan ya da gönderilen öğeler tekrar oynat seçeneği ile yeniden görüntülenebilecek. Fakat bu özellik ücretli olarak kullanıcılara sunulacak. ABD’deki kullanıcılar için 3 defa oynatma hakkı yalnızca 0.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Snapchat için sağlanan diğer özellik ise ”Lenses”. Bu özellik sayesinde yüzünüze farklı efektler uygulayabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu özellik sayesinde Snapchat’ın mizahi yönü ortaya çıkıyor. Ayrıca Snapchat uygulaması kapsamında tecrübe puanı oldukça önemli bir hale geliyor.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -