Facebook’a telefon numarası nasıl eklenir?

-sponsor-

Facebook’a telefon numrasıyla nasıl giriş yapabilirim?

Facebook’a cep telefonu ile nasıl bağlanılacağını öğrenmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. Facebook’a E-posta ve kullanıcı adının dışında yalnızca telefon numaranızı girerek de bağlanabilirsiniz. Facebook hesabınıza telefon numarası ile giriş yapabilmek için nereye girmeniz gerektiğini anlatan adımları takip edin:

log-facebook

Facebook’a telefon numarası eklemek nasıl yapılıyor?

Facebook hesabınızı yeni bir telefon numarasıyla tanımlamak ve yeni bir numara eklemek için buraya tıklayın ve mobil ayarlar’a gidin. (Ayrıca bu panelden FB telefon numara kaldırma, düzenleme, farklı numara ekleme gibi işlemler de gerçekleştirilebiliyor.)

Not: Hesabınıza birden fazla telefon numarası ekleyebilirsiniz. Dilerseniz FB’da kayıtlı olan telefon numaralarını da buradan kaldırabilirsiniz.

Facebook telefon numarası doğrulatma nasıl yapılır?

Facebook’a eklediğiniz telefon numaranızı doğrulatmak için, numaranızı yazdıktan sonra cep telefonunuza gelen onay koduna bakmanız yeterli. Onay kodu gelmiyorsa, böyle bir problemle karşılaşıyorsanız sorunun üstesinden gelebilmek için numarayı doğru yazdığınızdan ve alan kodunun yaşadığınız sınırlar içinde geçerli olup olmadığına göz atın. Telefon numarası onay kodunuzun başka hesaplarda kullanıp kullanılmadığından emin olun.

Eğer çözemediğiniz sorunlar ve hatalar varsa yorum paneline şikayetinizi yazmanızı tavsiye ediyoruz.

1 YORUM

  1. ya deli olcam hocam bi ara oyun hesabı diye 2 tane facebook hesabı açtım biri oyun hesabı diğeri normal hesap diye aynı tel no ile doğrulama yaptım açtığım oyun hesabına girip çıktıktan sonra diğer normal hesabıma giriş yapamadım eskiden sadece normal hesabım vardı onu tel nom olarak kullanıyordum

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz