Ana SayfaİndirDuolingo indir

Duolingo indir

- Advertisment -

Duolingo milyonlarca insan tarafından indirilen ücretsiz dil öğrenme uygulamalarından bir tanesidir. Diğer uygulamalara kıyasla canlı ve rahatsız etmeyen görsel teması ile oyuncuların gönlüne taht kurmuştur. Android, iOS , Smartphone sürümleri mevcuttur ve Samsung, iPhone, Nokia gibi akıllı telefonlara yüklenebilir.

Duolingo

Şuan için dillerden İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Portekiz dilini desteklemektedir. Bildiğiniz dili ve öğrenmek istediğiniz dili seçerek kelimeleri, kalıpları öğrenme fırsatı sunan Duolingo henüz Türkçe dilini barındırmamaktadır fakat gelen talepler doğrultusunda yakın bir zamanda dilimizin de bu uygulama içerisinde yer alacağı konuşulmaktadır.

Duolingo Özellikleri:

Sade görünüm ve dil öğrenmeye sevk eden konsept.

Görsel soru ve çoktan seçmeli cevaplar.

Eğlenceli, kimi zaman heyecanlandırıcı hafızada kalmayı kolaylaştırıcı tasarım.

Öğrenme aşamasında olduğunuz dilin gelişiminize bağlı istatistik verileri.

Seviyeniz, Deneyim Puanlarınız, Eksikleriniz, Artılarınız sağ panelde.

Bir an önce dilinizi geliştirmek, pratik yapmak ve kelime haznenizi arttırmak için telefon modelinize uyumlu Duolingo’yu aşağıdaki listeden indirebilirsiniz.

İyi eğlenceler. :)

iPhone

Duolingo  iPhone ve iPad de kullanmak istiyorsanız bir iTunes hesabınız olması yeterli. iPhone 5s, 5, iPhone 4s, 4, iPhone 3s , 3 için Duolingo indirmek için aşağıdaki linklerden telefonunuza uyumlu olan linke tıklayın.

iPhone için Duolingo  indir

iPhone 5s veya 5 için Duolingo  indir

iPhone 4s veya 4 için Duolingo  indir

iPhone 3s veya 3  için Duolingo  indir

iPad için Duolingo  indir

Samsung

Samsung kullanıcıları için Duolingo’nun, Samsung S3, Samsung S3 mini, Samsung Note, Samsung Bada için ve Android işletim sistemi kullanan diğer Samsung modelleri için versiyonu mevcuttur. Samsung için ücretsiz Duolingo indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Google Play Duolingo sayfasına erişebilirsiniz.

Samsung için Duolingo  indir

Samsung Android Duolingo indir

Samsung Galaxy S4 Dualingo indir

Samsung Galaxy S3 Duolingo indir

Samsung Galaxy Serisi için Duolingo  indir

 Android

Android işletim sistemi kullanan, Turkcell T20 için, Turkcell T40 için, Vodafone Smart Mini için, HTC Desire ve HTC’nin diğer modelleri için Duolingo  ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Android için Duolingo  indir

Htc için Duolingo  indir

Turkcell T40 için Duolingo  indir

Turkcell T20 için Duolingo  indir

Huwai için Duolingo  indir

Dualingo indir

 Tablet için Duolingo  indir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Duolingo’yu telefonlarınızın yanı sıra tabletleriniz için de kullanabilirsiniz. Tablet için ingilizce öğrenme programı indirmek istiyorsanız aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Samsung Tab2 için Duolingo  indir

Samsung Tab3 için Tictoc indir

Samsung Tablet için Tictoc indir

iPad için Tictoc indir

Nokia

Nokia Lumia, Windows Phone 8 ve Symbian için Duolingo  indirmek isteyenler için üzücü bir haberimiz var. Şimdilik Nokia için Duolingo  indirebileceğiniz bir versiyon yok. Ancak herhangi bir güncelleme yapılırsa biz de yazımızı güncelliyor olacağız.

Blackberry

Blackberry için Duolingo  indirmek için Blackberry AppWorld’ giriş yapın. Blackberry Z10, q10, Z25 ve diğer Blackberry telefon modelleri için henüz Duolingo piyasaya çıkmadı. Eğer duolingo Blackberry sürümü çıkarsa sitemizde linki yayımlanacaktır.

Blackberry için Duolingo  indir

General Mobile

Duolingo uygulamasını General Mobile’a indirmek için aşağıdaki telefon modelinizin uyumlu olduğu linkle tıklayın ve indirin. General Mobile Duolingo  indirmek için:

General Mobile Discovery Duolingo  indir

General Mobile Android Duolingo  indir

General Mobile Duolingo  programını indir

İngilizce öğrenme programı, İngilizce pratik yapma, alıştırma yapma programı, İngilizce pratik uygulaması olan Dualingo’yu indirme ile ilgili problem yaşarsanız lütfen yorum yazın, en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.

- Advertisment -

Ello nedir?

Sup indir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -