Ana SayfaAndroidHobbit : Kingdom of Middle Earth indir

Hobbit : Kingdom of Middle Earth indir

- Advertisment -

Hobbit : King of Middle Earth ücretsiz, online strateji oyunudur. Hobbit düşmanları topraklarınızdan kovmayı ve size bağlı savaş strajileriyle gelişmeyi amaç edinir. Gandalf, Thorin, Bilbo karakterlerini barındıran Yüzüklerin Efendisi Oyununu iOs, Android işletim sistemlerinde oynayabilir, ittifakta yerini bir an önce alabilirsin.

Hobbit : King of Middle Earth Özellikleri:

– Online ve yüzbinlerce oyuncu barındırıyor.

– Diğer oyuncularla ittifak kurma ve diplomasi sağlama.

– Goblinleri yok etmek için ordular oluşturma.

– Takım arkadaşlarınla oyun için sohbet.

Arkadaşlarınla yeni savaşlar peşinde koşmak ve ülkeni korumak için Hobbit : King of Middle Earth oyununu aşağıda telefonuna uyumlu linkten indirebilir

The-Hobbit-Kingdoms-of-Middle-Earth-hilesi-indir

iPhone

iPhone için Hobbit : King of Middle Earth , iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 3 ve iPhone 3s için uyumludur. iPhone için ücretsiz Hobbit yüklemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

iPhone için ücretsiz  Hobbit : King of Middle Earth indirSamsung

Samsung için Hobbit : King of Middle Earth, Samsung’un Android işletim sistemi kullanan hemen hemen her model için uyumludur. Ancak Samsung S2, Samsung S3, Samsung S4, Samsung Galaxy Ace, Wonder, Samsung Note ve Samsung Note 2, Samsung Galaxy Note 3 ile Hobbit : King of Middle Earth oynamak daha keyifli olacaktır. Hobbit’ i Samsung için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

Samsung için Hobbit indir

Nokia

Nokia Lumia için, Windows Phone için ve Symbian için Kingdoms of Middle-earth oyunu  indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanın. Telefonunuzun uygun olduğu linke tıklayarak ücretsiz Kingdoms of Middle-earth indirebilirsiniz.

Nokia için Kingdoms of Middle-earth şuan yok ancak çıktığı zaman yazımızı güncelleyeceğiz.

Android

Andorid için Kingdoms of Middle-earth indir. Android için Hobbit : King of Middle Earth’u  HTC, Huwai, Turkcell T40 gibi telefonlarda kullanabilirsiniz. Aşağıdaki uygun linki kullanarak Andorid Hobbit ücretsiz indirebilirsiniz.

HTC için Kingdoms of Middle-earth indir

Huwai için Kingdoms of Middle-earth indir

Turkcell T40 için Kingdoms of Middle-earth indir

Tabletler

Samsung tablet için  Kingdoms of Middle-earth  ya da iPad nesilleri için Kingdoms of Middle-earth indirmek için uygun işletim sistemini seçmeniz gerekiyor. Eğer Samsung Tablet için Kingdoms of Middle-earth oynayacaksanız Android kısmından, iPad için Hobbit oynayacaksanız İOS yani iPhone için olan bölümden indirebilirsiniz.

General Mobile

General Mobile Discovery ve General Mobile android telefonlar için Hobbit : King of Middle Earth  yüklemek için uyumlu olan linke tıkla ve indir.

General Mobile Discovery için indir

General Mobile Android için indir

- Advertisment -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -