Ana SayfaHaberlerAvrupa da bir adam iPhone'uyla evlendi

Avrupa da bir adam iPhone’uyla evlendi

- Advertisment -

Yanlış duymadınız! iPhone’a aşık olduğunu uzun zamandır dile getiren Aaron Chervenak bir kaç gün önce iPhone ile dünya evine girdi.

Akıllı telefonlar artık hayatımızın bir parçası. Öyle ki bir çoğumuz tuvalete girerken bile telefonlarını yanında götürüyor. En yakın arkadaşımızla geçirdiğimiz vakitten daha fazlasını telefonumuza bakarak geçiriyoruz. Her ne kadar onun sayesinde bir çok insana ulaşıyor olsak da sonuç itibari ile bir parçamız gibi hissetmeye başladık.

Her sabah ona bakarak uyanıyor her akşam son kez göz atmadan gözümüze uyku girmiyor. Su içmeye kalksak mutlaka bir bildirim gelmiş mi ya da biri bir şey yazmış mı diye kontrol ediyoruz. Eminiz ki bir çoğunuz yastığının altında telefonu ile uyuyor.

Sizce de telefonumuz bir sevgiliden öte değil mi?

İşte buna dikkat çekmek isteyen Aaron Chervenak “Dünya üzerinde sahip olduğum tüm insanlardan daha fazla vakti onunla geçiriyorum, o olmadan yaşayamaıyorum” diyerek iPhone’u ile muhteşem bir tören düzenleyerek dünya evine girdi. iPhone ile evlenen adam olarak tarihe geçen genç adam harika bir video ile de bu anı ölümsüzleştirdi.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -