Android için indirebileceğiniz en iyi 6 kahve falı uygulaması

-sponsor-

Kahve falı uygulaması mı arıyorsunuz? Hangisinin en iyi ve en kaliteli olduğuna karar veremediniz mi? İndireceğiniz uygulamanın gerçekten kahve falı bakmasını mı istiyorsunuz? O zaman sizin için hazırladığımız listeye göz gezdirin.

Kaave Falı

kaave-fali-uygulamasiTürkiye’de en çok indirilen kahve fal bakma uygulamalarının başında gelen Kaave Falı’nda içtiğiniz kahvenin fincan fotoğraflarını çekip, gönderiyorsunuz. Eğlenceli ve farklı yorumlarla kısmetinizi, öğrenmeye çalışıyorsunuz. Kahve falı apk indirmek için buraya gidin.

Google Play

Fal Vakti

fal-vakti-uygulama-logoCanlı yapıyısıyla sevebileceğiniz arayüze sahip olan Fal Vakti uygulamasında ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki şekilde fal baktırabiliyorsunuz. Yine Kaave falında olduğu gibi fincan içi fotoğraf çekip göndermeniz yeterli oluyor. Kredi yükleyerek ya da bedava fal baktırmak size kalmış.

İndir

Kahve Falı Yorumları

kahve-fali-yorumlariBu uygulamanın amacı biraz daha farklı. Diğer Kahve falı uygulamaları ile fal baktırırken, bununla fal bakmayı öğreniyorsunuz. Yorumlama gücü ve fala hakim olmanızı sağlayan Kahve Falı Yorumlarını denemenizi tavsiye ediyoruz.

İndir

Fal Kutusu

fal-kutusu-uygulama-logoGünde 3 defa ücretsiz fal baktırma hakkına sahip olduğunuz  Fal Kutusu uygulamasıyla tarot, yıldız, kahve falınıza baktırabilirsiniz. Bunun yanında rüyanızı yorumlatmanız da mümkün.

İndir

Hürrem ile Kahve Falı 

hurrem-ile-kahve-faliBu uygulama biraz daha eğlenceye kaçmış durumda. Hürrem falınızı bakarken, fotoğrafa ihtiyaç duymuyor, rastgele bir fincan ve rastgele şekiller. Hürrem’in işi bunları yorumlamak; size sesli ve metin olarak iletmek.

İndir

Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı

derya-ablaEn geniş kapsamlı fal uygulamalarından bir tanesi olan Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı’nda  kahve, tarot, yıldız, iskambil ve çeşitli falları baktırabilirsiniz. Bunun yanında burçlar hakkında bilgi alabilir, günlük burç yorumlarına göz atabilirsiniz.

İndir

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz