Turkcell T70 ekran görüntüsü nasıl alınır?

-sponsor-

Turkcell T70 de ekran görüntüsü almak istiyorsanız diğer Android cihazlarla benzer bir yol izlemeniz gerekiyor. Ekran görüntüsü için ses tuşunu ve güç tuşunu kullanmanız yeterli olacak.

Turkcell’in yeni telefonu T70’i buradaki yazımızda detaylıca inceleme fırsatı bulmuştuk. T60 dan sonra gelen ve ekonomik anlamda kullanıcı dostu olan bu yeni model özellikleri ile de oldukça iyi. 4.G uyumlu olan yeni Turkcell T70’in Turkcell kampanyaları ile çokça kullanıcıya ulaşacağı kesin. Biz de mobilge olarak T70 ile ilgi soru ve sorunlarınıza yazılarımızda sıkça yer vermeye devam edeceğiz. Bu yazımızda sizlere Turkcell T70 de ekran görüntüsü nasıl alınır onu anlayacağız.

Turkcell T70 ekran görüntüsü alma

T70 de ekranın görüntüsünü almak istiyorsanız telefonun ses kısma tuşu ile tuş kilidini açıp kapadığınız güç tuşuna birden basıp bir iki saniye beklemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede ekranın fotoğrafını çekmiş olursunuz. Çektiğiniz fotoğraf nereye kayıt ediliyor merak ediyorsanız telefonunuzun dosya yöneticisinden Pictures > Screenshots bölümüne bakın.

Yanıt bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz