Ana SayfaNasıl yapılır?Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

- Advertisment -

Günümüzde popülerliği artan ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan SnapChat problemlerini ve çözümlerine sitemizde sıkça yer vermeye çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere nick name yani kullanıcı adı nasıl değiştirilir, yeni kullanıcı adı alma işlemi nasıl yapılı kısaca bahsedeceğiz.

Bir çok uygulamada olduğu için SnapChat açarken öylesine bir isim koymuş olabilirsiniz. Daha sonra bu uygulama herkes tarafından kullanılmaya başladığında sizin için de kalıcı bir hal almış olabilir. Ya da kullanıcı adınızdan sıkılmış yenisi ile değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem SnapChat ayarlarından kullanıcı adınızı değiştirmek.

Kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Öncelikle kullanıcı adı ve SnapChat adı arasındaki farka kısaca değinelim. SnapChat adınız herkes tarafından kullanılan adınızdır. Bu ismi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Başkasının adı ile aynı olabilir. Örn: İki tane Ayşe’nin SnapChat de kullandığı isim aynı olabilir.

Kullanıcı adı ise sizi temsil eden addır. Tc kimlik numaranız gibi benzersiz olmak zorundadır. id olarak geçer ve aynı olamaz. SnapChat tüm kullanıcılarını kullanıcı adı ile ayırır.

Snap adını değiştirmek için ekranınızın sağ üstünde bulunan ayarlar işaretini tıklayın. Bu dişliye benzeyen ayarlar ikonunu tıkladıktan sonra isim kısmana tıklayarak Snap ismini değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız bunun bir yolu yok. Yani bu adı değiştirme işlemi SnapChat işleyişine zarar vereceğinden değiştirmeye de izin vermemekteler. Bu yüzden en başta kullanıcı adı alınırken çok dikkat edilmelidir. İlla kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız SnapChat’i silip yeniden yüklemeniz gerekir.

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -