Ana SayfaAndroidTrivia Crack 2 indir

Trivia Crack 2 indir

- Advertisment -

Trivia Crack bilgi yarışması yenilerek Trivia Crack 2 adı altında karşınızda. Mobil uygulamalar arasında en çok beğenilen ve indirilen bilgi yarışması oyunlarından biri olan Trivia Crack 2, Android ve iOS cihazlarda indirilebilir durumdadır.

Trivia Crack 2, zeka geliştirmenin alternatif bir yoludur. İçerisinde bulunan binlerce soru ile bilginizi ve zekanızı sınayan Trivia Crack 2 araştırma ruhunuzu canlandıracak, hafızanızı güçlendirecek ve kişisel gelişiminizi pozitf yönde geliştirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında Trivia Crack 2’yi indirerek boş zamanlarınız kocaman bir eğlenceye ve tatlı rekabete dönüşecek.

Uygulama mobil uygulama olarak karşımıza çıkmakla birlikte 1 milyonu aşkın indirme sayısıyla tablet ve telefonlar için uyumludur. Gelişmiş arayüzü ve renkli tasarımıyla karşımıza çıkan bu keyifli bilgi yarışması içerisinde pek çok oyun modu ve karakter bulundurmaktadır. Çoktan seçmeli soruların bulunduğu ve farklı kategorilerin yer aldığı Trivia Crack 2’nin öne çıkan özellikleri şu şekilde…

Trivia Crack 2 özellikleri

Trivia Crack 2 yenilenen formatıyla ve eğlenceli grafikleriyle zekanın geliştirilmesini amaçlar. Arkadaşlarınızla ve online kullanıcılarla mücadele edebileceğiniz uygulama uzun vadede beyin gelişimi üzerinde pozitif etkiler bırakmaktadır.

Oyunda çoktan seçmeli soruları doğru yanıtladıkça seviye atlamak mümkündür ve karakter toplamanın karşılığı bolca ödüldür. Sanat, bilim, tarih, eğlence, spor ve coğrafya kategorilerinde binlerce soruya vereceğiniz doğru yanıtlarla rakibinizi egale edebilir, takımınızı kurarak üst sıralarda boy gösterebilirsiniz.

Trivia Crack 2, Türkçe dilde de hizmet vermektedir. Türk kulanıcılarla yarışacağınız uygulama tamamen ücretsizdir. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Trivia Crack 2 yenilenmiş grafiği, batılı, sinema, zombi ve daha pek çok alandan karakter toplamanıza olanak tanıyor. Rekabete dayalı olan aynı zamanda Google Play Store’daki en eğlenceli bilgi yarışmalarından biri olan Trivia Crack 2’te gücünüzü ve zekanızı çarkı döndürerek konuşturun. Tüm kategorilerden soruları doğru yanıtlayarak rakibinizin önüne geçin.

Trivia Crack 2 nasıl indirilir?

Uygulama hem iOS(iPhone) hem de Android cihazlara indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından Trivia Crack 2’yi ücretsiz olarak telefon veya tabletinize yükleyin.

Android için indir iOS için indir

- Advertisment -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler Yazılar

- Advertisment -