Ana Sayfa Etiketler Bilgi yarışması

bilgi yarışması ile ilgili içerikler.


Bil ve Fethet indir

0

Bil ve Fethet, farklı bir konseptle gelen ve mobil kullanıcılar tarafından severek oynanan bilgi yarışmasıdır. 3 rakibin Anadolu’da topraklara hakim olabilmesine dayanan bu soru cevaplama yarışmasında amaç tüm soruları doğru yanıtlayarak rakiplerin topraklarını ve ardından kalelerini ele geçirmektir. Android ve iOS (iPhone) cihazlara ücretsiz indirilebilen bu stratejiye dayalı bilgi testinin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Bil ve Fethet, Türk kullanıcılara odaklanan ve yarışmaya katılan her kullanıcının topraklara sahip olduğu, amacın bu toprakların genişletilmesi olduğu bir uygulamadır. İlk önce Facebook uygulamasında karşımıza çıkan ve yenilenerek mobil uygulama halini alan Bil ve Fethet oyunu artık bir milyonu aşkın kullanıcıya hitap ediyor. Kullanıcı sayısı günden güne artan ve uygulama mağazalarında “En iyi strateji oyunları, bilgi yarışması, zekaya dayalı oyun” aramalarını yapan kullanıcılara hitap eden Bil ve Fethet masaüstü, Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynanabilmektedir.

Bil ve Fethet nasıl oynanır?

Uygulamada mücadeleye girişen her oyuncaya rastgele olmak üzere bir toprak verilir. Her biri ülkenin bir ucunda olabilecek rakipler soruları doğru yanıtladıkça topraklarını genişletir ve rakipleriyle komşu olur. Sadece komşularına saldırabilen rakipler saldırı ilan ettiği kullanıcıyla düelloya girer. Her iki kullanıcıya da aynı soru yöneltilir ve soruyu yanlış yanıtlayan toprağı kaybeder. Oyuna 1000 puanla başlayan kullanıcılar bildikleri soru ve fethettikleri topraklar neticesinde 100 ve 400 puan alır. Toprak kaybeden kullanıcıdan toprak kaybetmesi durumunda 400, kaleyi kaybetmesiyle ise 1000 puanı düşer. Kaleyi kaybeden kullanıcı savaştan yenil çıkmış sayılır. En yüksek puanı alan veya tüm kaleleri fetheden ise oyunun galibi olur.Bil ve Fethet indir 1

Bil ve Fethet uygulama indir

Bil ve Fethet, mobil cihazlara indirilebilen fetih ve strateji oyunudur. Köy yapma, köyü büyütmeye dayalı stratejilerle ve soruyu doğru yanıtlama, soru cevaplandırma, bilgi yarışması benzeri testlerle dolu olan uygulama Android ve iOS’ta strateji oyunu oynamak isteyen kullanıcılara hitap etmektedir. Keyifli zamanlarınızı eğlenceye, rekabete ve hırsa dönüştürebileceğiniz toprak fethetme oyununu indirmek için Google Play Store veya App Store bağlantısını kullanın.

Android için indir iOS için indir

Kim Milyoner 2019 indir

0

Kim Milyoner 2019 uygulaması, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının mobil versiyonu olarak düşünebileceğiniz eğlenceli bir bilgi yarışmasıdır. Zeka geliştirme ve hafıza güçlendirme uygulamaları kategorisine de dahil edebileceğimiz Kim Milyoner 2019 bulmaca sayesinde boş vaktinizi kendinizi sınayarak geçirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster özellikleri

Uygulama, TV programı Kim Milyoner Olmak İster’den esinlenerek geliştirilmiştir. Benzer formatta olan bilgi yarışmasında kullanıcılar 500 TL ile başlıyor ve sorulara doğru yanıt vermeleri durumunda 1 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor. Kolaydan zora giden bilgi yarışmasında 15 bin’den fazla çoktan seçmeli soru bulunuyor. Spordan edebiyata, genel kültürden bilime, matematikten siyasete pek çok kategoride binlerce sorunun yer aldığı uygulama kullanıcılara gerçeğe yakın deneyim sunuyor.

Kendini sürekli güncelleyen ve kullanıcı deneyimini daha iyi noktaya taşımayı amaçlayan Kim 1 milyon ister uygulaması IQ testlerine ilgi duyan, günlük hayatta bulmaca çözmeyi seven ve bilgi yarışmalarına katılmayı arzulayan kullanıcılara da hitap etmektedir. Kim milyoner olmak ister mobil uygulamada gerçekte olduğu jokerler bulunmaktadır. Telefonla arama hakkını kullanarak bilgisayar size bir seçenek önermektedir. Çift cevap joker hakkı ise soruda iki seçim yapmanıza olanak tanımaktadır. Seyirciye sorma hakkı da sorunun seyirciler tarafından yanıtlanmasını sağlamaktadır. Diğer jokerler ise soruyu değiştirme ve yarı yarıya joker haklarıdır.Kim Milyoner 2019 indir 2

Google Play Store’da pek çok bilgi yarışması bulunuyor. Kim Milyoner Olmak ister de Android veya iOS için indirebileceğiniz en çok indirilen bilgi yarışması uygulamaları arasındadır. Gelişmiş arayüzü ve zevkli grafikleri oyuna olan isteği arttırmaktadır. Ana menüde “Oyuna başla” butonuna basarak direkt oyuna başlayabilir. Başarım kısmından kaydettiğiniz ilerlemeleri görüntüleyebilir. En yüksek skorlardan ise ulaştığınız para ödüllerine göz atabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister bilgi yarışması telefon ve tabletler için uyumludur. İlk 7 soru için cevaplama süreniz 30 saniyedir. Yarışmadan çekilme hakkınız da bulunmaktadır. Eğer yukarıda da belirttiğimiz gibi boş vaktinizi zekanızı sınamakla ve hafızanızı yoklamakla geçirmek istiyorsanız aşağıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster indir

Uygulamayı aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Play Store ve App Store adreslerine giden butonlardan indirip iOS(iPhone) ve Android cihazınıza ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Uyarı: Aynı uygulamanın iOS sürümü şu an için değerlendirme aşamasındadır. Yine de “iOS” bağlantısı üzerinden alternatif “Kim Milyoner Olmak İster” uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için indir iOS için indir

Hadi Bilgi Yarışması indir

0

Hadi, Türkiye’de en çok indirilen ve para ödülü veren bilgi yarışması uygulamasıdır. Ayrıca Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması olarak da geçen Hadi uygulaması günün belirli saatlerinde para ödülü dağıtmaktadır.

Kendinize internet para kazandıran soru cevaplama yarışı bulmak istiyorsanız tercihinizi Hadi Bilgi Yarışması’ndan yana kullanabilirsiniz. Türklere özgü bir uygulama olan Hadi yarışması her gün binlerce kullanıcı ağırlamakta ve belirli saatlerde düzenlenen yarışma neticesinde üyelerine para dağıtmaktadır.

Hadi bilgi yarışma özellikleri

Uygulamanın kullanım özelliklerinden bahsedecek olursak: Hadi bilgi yarışmasını indirdikten sonra kullanıcı bilgileriyle kayıt oluyorsunuz ve sizi karşılayan ekrandan istenilenleri yerine getirip yarışmaya katılabiliyorsunuz. Soru bil ve ödül kazan felsefesiyle hareket eden Hadi uygulaması üyeleri için her gün bir para havuzu oluşturmakta ve bunu dağıtmaktadır. Hadi’de para havuzu oluşturulurken reklamlardan ve sponsorlardan yararlanılıyor. Hadi uygulaması gelirinin hatrı sayılır kısmını kullanıcılarla paylaşıyor.

Hadi Bilgi Yarışması indir 3

Hadi bilgi yarışmasında para dağıtımının nasıl yapıldığını ve kazananın nasıl belirlendiğini açıklamak gerekirse, günün daha önce duyurulan saatlerinde başlayan bilgi yarışmasına on binlerce üye katılıyor her gün ve soruyu yanlış yanıtlayan yarışmadan diskalifiye ediliyor. Böylece kalan kullanıcılarla yarışma sürüyor. Ele son soruya dek sürüyor ve son soruyu da doğru yanıtlayan kullanıcılar ödül kazanmış oluyor. Örneğin ödül olarak 10.000 TL dağıtıldı ve yarışmada tüm soruları 50 kişi doğru yanıtladı. Bu para ödülü kişi sayısına bölünüyor ve yarışmayı kazanan kullanıcıların bakiyelerine yansıtılıyor.

Hadi uygulaması kullanıcıların kolay ilerlemesi için onlara bazı şanslar da tanıyor. Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde size joker hakkı veriyor ve soruyu pas geçmenize olanak tanıyor. Bunun yanında yarışma başlamadan önce kullanıcılara “Hadi ipucuları” veriliyor ve soruların nereden geleceği konusunda bilgi sahibi olunmasını sağlıyorlar.

Hadi saatleri

Hadi bilgi yarışması başlama saatleri her gün 12:30 ve 20:30’dur. Tamamen ücretsiz olan katılımınızla finale kadar ulaşabileceğiniz yarışmada katılım yoğunluğuna göre gecikmeler yaşanabilmektedir.

Hadi bilgi yarışması indir

Hadi bilgi yarışmasını indirmek için iOS (iPhone) veya Android işletim sistemini çalıştıran telefon veya tablete sahip olmalısınız. İndirme yapmak ve Hadi mobil uygulama yüklemek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın.

Android için indir iOS için indir

Trivia Crack 2 indir

0

Trivia Crack bilgi yarışması yenilerek Trivia Crack 2 adı altında karşınızda. Mobil uygulamalar arasında en çok beğenilen ve indirilen bilgi yarışması oyunlarından biri olan Trivia Crack 2, Android ve iOS cihazlarda indirilebilir durumdadır.

Trivia Crack 2, zeka geliştirmenin alternatif bir yoludur. İçerisinde bulunan binlerce soru ile bilginizi ve zekanızı sınayan Trivia Crack 2 araştırma ruhunuzu canlandıracak, hafızanızı güçlendirecek ve kişisel gelişiminizi pozitf yönde geliştirmenizi sağlayacaktır. Bunun yanında Trivia Crack 2’yi indirerek boş zamanlarınız kocaman bir eğlenceye ve tatlı rekabete dönüşecek.

Uygulama mobil uygulama olarak karşımıza çıkmakla birlikte 1 milyonu aşkın indirme sayısıyla tablet ve telefonlar için uyumludur. Gelişmiş arayüzü ve renkli tasarımıyla karşımıza çıkan bu keyifli bilgi yarışması içerisinde pek çok oyun modu ve karakter bulundurmaktadır. Çoktan seçmeli soruların bulunduğu ve farklı kategorilerin yer aldığı Trivia Crack 2’nin öne çıkan özellikleri şu şekilde…

Trivia Crack 2 özellikleri

Trivia Crack 2 yenilenen formatıyla ve eğlenceli grafikleriyle zekanın geliştirilmesini amaçlar. Arkadaşlarınızla ve online kullanıcılarla mücadele edebileceğiniz uygulama uzun vadede beyin gelişimi üzerinde pozitif etkiler bırakmaktadır.

Trivia Crack 2 indir 4

Oyunda çoktan seçmeli soruları doğru yanıtladıkça seviye atlamak mümkündür ve karakter toplamanın karşılığı bolca ödüldür. Sanat, bilim, tarih, eğlence, spor ve coğrafya kategorilerinde binlerce soruya vereceğiniz doğru yanıtlarla rakibinizi egale edebilir, takımınızı kurarak üst sıralarda boy gösterebilirsiniz.

Trivia Crack 2, Türkçe dilde de hizmet vermektedir. Türk kulanıcılarla yarışacağınız uygulama tamamen ücretsizdir. Aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Trivia Crack 2 yenilenmiş grafiği, batılı, sinema, zombi ve daha pek çok alandan karakter toplamanıza olanak tanıyor. Rekabete dayalı olan aynı zamanda Google Play Store’daki en eğlenceli bilgi yarışmalarından biri olan Trivia Crack 2’te gücünüzü ve zekanızı çarkı döndürerek konuşturun. Tüm kategorilerden soruları doğru yanıtlayarak rakibinizin önüne geçin.

Trivia Crack 2 nasıl indirilir?

Uygulama hem iOS(iPhone) hem de Android cihazlara indirilebilir durumdadır. Aşağıdaki indirme bağlantılarını kullanarak Google Play Store ve App Store uygulama mağazalarından Trivia Crack 2’yi ücretsiz olarak telefon veya tabletinize yükleyin.

Android için indir iOS için indir


Son konular

-sponsor-